[ФАМ] «Квест-посвята в першокурсники 2012»

     Кожного року студентські лави поповняються новими студентами. Цього року на ФАМі - 6 груп першокурсників. Кожна з них – це вже певна «сім’я», одна команда. Для того, щоб виробити у них командний дух, бажання до перемоги, а також більш детально ознайомити із територією студмістечка та весело провести час, старшокурсниками було організовано «Квест - посвяту у першокурсники 2012». Можливо, ви вже знаєте, що таке квест, якщо ж ні, то повідомляємо, – це командна гра, зміст якої складається з послідовного проходження і виконання різноманітних завдань, розв’язання яких вказує на місце пошуку коду чи виконання певних дій.

     Отже, 25 жовтня команди зібралися для проведення змагання. На нашу зустріч завітав і заступник декана – Новак Олександр Володимирович. Проте нікому і на згадку не прийшло, що головне завдання квесту згодом – знайти його.

     Отримавши першу поставлену їм задачу, учасники відразу ж стрімголов вибігли з аудиторії. Завдання були дещо різними, але пункти призначення були однаковими у всіх, а порядок інший. Всі команди мали побувати на 9 пунктах, щоб нарешті добратися до фінішу і виконати всі поставлені задачі за мінімум часу. Чого тільки не робили першокурсники: загадки розгадували, пісень співали, хороводи водили, бігали між кущами та на стадіоні, вигукували: «Ми любимо ФАМ!», навіть запитували прохожих про їхній розмір ноги, ходили як пінгвіни, в той час як агенти квесту знімали все це на відео.

     Завдання були нескладні, але цікаві. Труднощі виникали з тим, що потрібно було якнайшвидше перебігати від однієї локації до іншої. А інколи учасники помилялися, тому доводилося все швидко обмірковувати і шукати інший можливий варіант і знову бігти. В команді всі завжди допомагали і підбадьорювали один одного, доводячи, що девіз «Один за всіх – всі за одного» - це точно про них.

     Виконавши всі завдання на локаціях і прибувши до фінішу, на команд вже чекали агенти. Вони пригощали гарячим чаєм, фотографували та знімали на відео стомлених, але щасливих першокурсників. Мабуть, буде дуже цікаво переглянути фото та відео пізніше, через декілька років, закінчуючи університет і пригадати себе ще зовсім юними.

     Підбивши підсумки, команд нагородили грамотами та солодкими подарунками:

1 місце – 3 група

2 місце – 5 група

3 місце – 6 група

4 місце – 4 група

5 місце –  2 група

6 місце – 1 група

     Звичайно, не обійшлося без певних зауважень та порушень. Але так буває всюди і завжди. Зате тепер відомо, що агентам потрібно бути уважнішими і пильніше слідкувати за учасниками.

     Справді, квест вдався цікавим. Було б добре, якби подібні заходи відбувалися якомога частіше, що робило б студентські будні яскравішими і веселими.

P.S. Як студентці 1 курсу 6 групи та учасниці команди, мені особливо хотілося б висловити вдячність організаторам квесту-посвяти – нашій улюбленій студентській організації ФАМу від імені усіх команд. Дякуємо вам за цей незабутній вечір, який ми ще довго будемо пам’ятати! :)

Студентка 1 курсу, ФАМ
Катерина Луценко

Опубліковано on Жов 29th, 2012 and filed under Спорт, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)