Покровський ярмарок в Ніжині

Ярмарок! Ярмарок!

Покровський ярмарок гуля!

Ярмарок! Ярмарок!

Душу звеселя!!!

 

 

Відшумів, відгудів 20-й Ніжинський Покровський ярмарок – наймасштабніше та найяскравіше свято всього району, а то і області. Вразив всіх свої різноманіттям запропонованих товарів. Та ще більше всім запам’яталися розваги та таланти, якими насолоджувалися ніжинці в цей день.

Активно. і неповторною частинкою всього цього дійства став конкурс «Барви осені-2012», що організовував та проводив Ніжинський агротехнічний інститут. Небаченого краса та різноманіття експонатів, що підготували студенти груп разом з кураторами просто заворожувала. Короваї, виставки овочів, найсмачніші українські страви та найгарніші вироби прикладного мистецтва та художньої творчості. Приїжджі думали, що це взагалі роботи профільного художнього ВНЗ і лише потужна сучасна  профорієнтаційна робота Студентської ради інституту нагадувала всім, що тут навчаються майбутні інженери, економісти, майбутні аграрії. І вони довели, що вміють довести товар «від лану до столу». Тому стіл з українськими варениками і величезним різноманіттям легендарних ніжинських огірків весь час був оточений людьми. А зовсім поруч справжню торгівельну ярмарку влаштував фірмовий магазин інституту «Дари ланів» (що займається продажем унікальної екологічно чистої продукції з науково-навчального господарства інституту), де не обійшлося без веселого студентського гомону та пісні.

Тож можемо сміливо сказати, що НАТІвське «Ласкаво просимо!» почули всі!!»

Опубліковано on Жов 19th, 2012 and filed under Культура. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)