Товариський матч між адміністрацією університету і Студентською організацією

От і завершився товариський матч між командами Студентської організації та адміністрації університету, котрих глядачі вже встигли по-дружньому охрестити «M&M’s», завдяки кольорам форми, в яку були одягнені гравці.

О 18.00 на стадіоні НУБіП України під оплески вболівальників, серед яких були як студенти, так і співробітники університету, після дружніх рукостискань та озвучення складу команд, розпочався матч. Під час напруженої боротьби, першими все ж забила команда адміністрації. Не дивлячись на це, перший тайм завершився нічиєю з рахунком 1:1.

В перерві виступила збірна команда НУБіП України з танцювальної аеробіки. Після чого розпочалася запекла боротьба за перемогу. Гра була надзвичайно напруженою, глядачі активно вболівали та підтримували обидві команди, що надихало гравців до перемоги, але… Другий тайм також завершився нічиєю, щоправда з рахунком 2:2.

В зв‘язку з цим було прийнято рішення завершити матч серією пенальті. Після чотирьох спроб, нарешті було визначено переможців – команда Студентської організації НУБіП України! :)

Опубліковано on Вер 20th, 2012 and filed under Спорт, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)