[Нам пишуть] Веселка:)

Якщо мене хтось запитає про найщасливіший день мого життя, то я певно, не зможу відповісти на це запитання, так як найяскравішим і найнезабутнішим  для мене є серпень  2012 року! Можливо, ви подумаєте, що у мене був неймовірний відпочинок на морі чи я закохалась? Та це зовсім не так. Річ у тім, що я мужньо витримала вступну кампанію і довгоочікуваний результат окрилив мене! Я була на сьомому небі від щастя, коли побачила себе у списках абітурієнтів, рекомендованих до зарахування! Вже з впевненістю, що роблю все вірно, я віднесла оригінали документів до НУБіП України і з нетерпінням стала чекати на тренінг, про який мені повідомили у приймальній комісії. Моїй радості не було меж, коли для проживання протягом цих трьох днів я заселилася у гуртожиток, познайомилася з майбутніми однокурсниками, а можливо навіть одногрупниками. Звичайно, я дуже хвилювалася, які люди будуть мене оточувати, яка атмосфера там панує. Та всі мої сумніви, на щастя, були марними! Коли я дізналася про збори в актив-центрі, то подумала, що там все буде надто офіційно, але вирішила подивитись на власні очі. Яке ж було моє здивування, коли я побачила там веселих та життєрадісних молодих людей з почуттям гумору, які заряджають своїм позитивом всіх оточуючих! Тепер я точно знаю, що хотіла б поспілкуватися з ними ще, адже студентські роки призначені не лише для тяжкого навчання, а й для активного відпочинку, різноманітних заходів та дружнього спілкування!

Я вже з нетерпінням чекаю Посвяти у студенти та знайомства з викладачами та однокурсниками. Мені дуже хочеться стати хорошим спеціалістом у своїй галузі, тому мене також неймовірно цікавлять предмети, які ми будемо вивчати.

P.S.  Я впевнена, що зробила правильний вибір, обираючи НУБіП України! :)

  Веселка:)

Опубліковано on Сер 22nd, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)