Три дні для незабутніх вражень

Цього літа в Києві традиційно проходив Київський тур Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка», в якому брали участь  і активісти Студентської організації НУБіП України.

З десятого по дванадцяте серпня наші студенти жили в наметовому містечку на Трухановому острові, де, власне, і відбувалися всі заходи фестивалю -  економічна гра на побудову командою власного міста зі своєю інфраструктурою, політична гра з балотуванням і виборами, змагання з пляжного футболу, лазертагу, а також семінари, майстер класи, активні дискусії. Кожний день мав свою насичену програму

З усіма поставленими завданнями наші студенти впорались відмінно. Це була велика можливість приміряти різні ролі та реалізувати себе. Те, що здавалось неможливим у простому житті, наприклад, створити власну політичну партію, стати депутатом і та інше, ставало реальним саме завдяки цьому заходу.

Наші студенти, беручи активну участь у житті Студентської республіки, не тільки гарно відпочили, але гідно захистили честь нашого університету, показав себе у різних напрямах. Особливо відзначилась команда НУБіП України в змаганнях з пляжного футболу та лазертагу (така собі «стрелялка» -- спортивно стратегічна гра з елементами військової тактики), де зайняла почесні перші місця. А Костянтин Рухлов посів місце депутата у магістраті Київської студентської республіки. А від студентських ігор, які як відомо, річ серйозна, не далеко до успіху в реальному житті.

В.Олейник,
Студентка 3-го курсу факультету
садового-паркового господарства та ландшафтної архітектури

Опубліковано on Сер 19th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)