Майбутні активісти НУБіП України!

Першокурснички!!!

Якщо вам сподобалась презентація про студентське самоврядування, які проходять у 122 аудиторії 1 навч. корпусу у понеділок, вівторок і в середу (13-15 серпня), ви бачите себе у наших рядах, і ви з факультетів, у яких вже пройшли презентації, ласкаво просимо до Актив-центру Студентської організації (11 гуртожиток) кожного дня після тренінгів на 18:00 для обговорення про залучення вас до реалізації соціальних проектів в майбутньому.

В понеділок запрошуємо до Актив-центру активних людей з наступних факультетів: лісогосподарський, садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури, аграрного менеджменту, економічний, землевпорядкування, юридичний.

У вівторок: агробіологічний, конструювання та дизайну машин і систем природокористування, інженерії агробіосистем, ветеринарної медицини, педагогічний, рибогосподарський,технології виробництва і переробки продукції тваринництва, харчових технологій та управління якістю продукції АПК, енергетики і автоматики, комп’ютерних наук і економічної кібернетики.

У середу: біотехнології, екології і сталого розвитку, захисту рослин.

Карта

Опубліковано on Сер 13th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)