Київський етап молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка»

Київський етап молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка»

Твоє життя у грі! 10-12 серпня, Труханів острів!

Феєрія можливостей та 40 суб-фестивалів!

Перший фестиваль «Місто у Місті»!
Завітай в альтернативну реальність нашої столиці та знайди свій ключ до справжності!
Це шанс звести своє місто та поринути в його життя з головою!

На Тебе чекає Студреспубліка!  Твоє  Місто  чекає на тебе!

Стародавній Київ починається з Подолу, завітай у «Майстерню на Подолі» - там на тебе чекають майстер-класи з хенд-мейду, кулінарії та інших народних ремесл. Вийди на вулицю і якщо поталанить, вуличний театр відкриє свої таємниці прадавніх вогняних мистецтв – чуєш, як  барабани запалюють твоє серце? Лови іскру!

Разом з мандрівним театром йдемо вверх на Дитинець – до зірок! Минаючи давні святині між дерев у затінках  Парку Культури – Зона вільного Мистецтва! Тут, як маєш що показати – влаштуй свою виставку!  - Картини, фото, а може скульптура? Чи жива скульптура? Перформенс? Флеш-моб? – Вирішувати тобі! Або ж просто спостерігай за майстрами й придбай сувенір на Ярмарку!

А ми йдемо далі -  поруч меценати мистецтва й захисники-упорядники міського життя - Державна Рада, Київська міська адміністрація, Мерія! Ваш шанс долучитись до політичної гри та  розвивати власне місто!

А далі спустимося до театру ім.  І.Франка – Тут відкривається Територія Шоу-бізнесу! Обираємо найелегантнішого Містера та Першу Леді нашого міста! Це так почесно! Вже зібралась повна зала в очікувані дійства!

Говориш, володієш музичними інструментами? Відкрий свій талант  в конкурсі «Нота міста!». А може й  хтось  саме тут зніме тобі перший кліп? А хто  стане переможцем Фестивалю аматорського відео? Хто знає… Зірки спостерігають за нами!.

Сонце ховається за Київськими кручами, й вечір очікує свого завершення… Але постривай! Чуєш музику? Місто живе й Проти Ночі!!! Першими захоплюють вулиці наші знайомі майстри вогняного мистецтва – Фаєр-шоу! Кров закипає від музики й видовища! А далі чуєш? Починається DJ-парад! А там і денсери починають свої змагання!

Обери де хочеш позмагатися ти!

Втомившись від такої насиченої програми, може переглянемо паро стрічок «Актуального українського? Й не тільки! Кіно!»?  й поговоримо на теми розвитку кіноіндустрії? – Здається, непогана казка на ніч перед сном…=)

Новий день піднімає викликом до вранішньої гімнастики під керівництвом досвідченого спортсмена! А ну хутчіш, сонько, доганяй на пробіжці друзів! Дивись, далі граємо у «Євро футбол. Міська першість між кращими з кращих команд  або партійне перетягування канату?  – хто виграє той і при владі! – Звісно, жарт! Але будьте уважні! А далі, можна й пошукати прадавній київський скарб, ось і карта, а там дорога квесту. Біжимо-біжимо, а на вулицях ленд-арт, малі архітектурні форми з підручного матеріалу. Ой! Здається, це ж наші пам’ятки, але очима художників!

А якщо тебе не захоплює ідея спортивних змагань… Відвідай Академмістечко. Там потрапиш на лекції відомих політиків та молодіжних організацій, знайдеш відповіді на всі питання, що тебе цікавлять! Або відвідай Літературні читання!!! Прочитай власні твори й послухай інших, може саме тебе помітять корифеї сучасної літератури?=)

Так за іграми та семінарами пройшло півдня - пора йти на центральну площу, вітати нового Студентського мера! Після урочистої промови свято продовжується! Заповнюється музикою сцена!

Все в твоїх руках!

Саме ти можеш змоделювати майбутнє столиці та стати студентським мером!

Ти активний? Ідейний? хочеш досягти успіху? І знаєш як зробити світ кращим? Тоді тобі до нас! Саме тут ти

зможеш втілити свій проект у життя й побачити, що з цього вийде!

 Обери свою роль – постав на свою індивідуальність та виграй!

 Займи своє місце у Студентській республіці!

 З дитинства мрієш бути актором, художником, журналістом? Чи тебе манить політика і ти знаєш як налагодити життя всього міста?  Все у твоїх руках!

 Зіграй в політика, олігарха, медика чи юриста, або ж займись культурним розвитком міста (а також 15 інших ролей).

 Прийми участь у формуванні студентської міськради м.Києва, висувай свою кандидатуру на посаду Студентського мера, створи власну партію чи почни бізнес. Чи може ти представник ЗМІ? І слідкуєш за розвитком політичної та культурного життя міста? – Напиши у газету! Громадяни мають першими дізнаватись про найсвіжіші новини!  Чи може ти представник юридичної сфери?

Долучись до створення повноцінного молодіжного міста!

Ти отримаєш Паспорт громадянина Cтудреспубліки та певну посаду (юриста, політика, економіста, актора, художника, журналіста, ведучого...), ігрові кошти, ігрову сім’ю, житло та перспективу в реальному житті впровадити ідеї!

Обери свою роль! Ти також можеш бути хитрим членом мафії, що намагається підірвати налагоджену роботу міста та спокусити владу підкупом! Все буде дуже по справжньому! (мафія намагається підкупити чесних чиновників, та силовиків, що захищають громадян, експерти до яких дослухається влада, і наша – Студентська міськрада , що приймає тільки потрібні для молоді рішення).

 Сфери для вибору професії: фінанси, силова, бізнес, влада, політика, суди, ЗМІ, експерти, культура.

Також на тебе чекає незабутній відпочинок, цікаві майстер класи, конкурси та змагання, а також гала-концерт з участю відомих зірок українського шоу-бізнесу.

Зареєструйся сам, розкажи своїм друзям і відчуйте себе повноцінними громадянами вільної країни - Студреспубліки!

Мульти-фестиваль у Києві відбудеться 10 - 12 серпня 2012 р.

Реєстрація команд: до 29.07.2012., кількість учасників у команді – 5 чол.

Реєстрація партій: до 29.07.2012., кількість членів партіїї мін. 50 чол.,

Реєстрація кандидатів до Студентського магістрату(довибори Депутатів Студентського магістрату): до 29.07.12.(за мажоритарною та пропорційною системами).

Обов’язкова онлайн-реєстрація: http://www.studrespublika.com/reg2012/index.php

Подробиці за тел.: 093 03 13 044 Ясміна Алль-Хоммуд

Місце проведення: Київ, Труханів острів

Час прибуття в Студентське містечко: 8.00 – 10.00 10.08.12року.

Збір учасників для інструктажу: 29.07.12 о 11.00(місце визначається)

Сайт: www.studrespublika.com

_________________

Організатори: Київський осередок ВМГО "Студентська Республіка", Головне Управління у справах Сім`ї, Молоді та Спорту КМДА, МГО "ОТКЛИК", ГО "Територіальна Ліга"Партнери: Dragon Capital, Київська Державна Академія Водного Транспорту ім.П.Сагайдачного, OVB Allianz, Громадська Рада з питань розвитку молодіжного руху при ГУССМС КМДА, Академія "QUORUM", ТОВ "Об'єднання "ОАЗИС"

Медіа партнер: Українська Банерна Мережа

Програма реалізується за підтримки Київської міської державної адміністрації, організаційної підтримки Міністерства Освіти і Науки, Молоді та Спорту України та Державної Служби Сім'ї, Молоді та Спорту

 

Збираємо команду від університету!
Маєшь бажання долучитись?  Пиши на kostik@studnubip.com

Опубліковано on Сер 8th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)