Оплата гуртожитку у літні місяці

Багато чи мало, але студенти на літо залишаються жити в гуртожитках. І виникла потреба «промониторити» стан проплати гуртожитків за літні місяці.

Скільки коменданти гуртожитків кажуть вам платити за місяць? Чи ви маєте платити за кожен день по 35 грн., як абітурієнт? Якщо ви зачислені до числа студентів, чи тільки но отримали диплом бакалавра і зараз подаєте документи на спеціаліста чи магістра – ви маєте платити не більше ніж 212 грн. в місяць! Якщо з вас потребують більше – це порушення ваших прав. Звертайтесь до Студентської організації (3 навч. корпус – 36ауд. Телефон: 044-527-88-96) чи до навчально-наукового центру культурно-виховної і соціальної роботи (3 навч. корпус – 25а ауд. Телефон: 044-527-88-84). Або пишіть в книгу скарг і пропозицій на рахунок цього. Не забувайте вказувати побільше конкретної інформації, адже це може допомогти у вирішенні ваших проблем.

Опубліковано on Лип 6th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)