Кубок з комп’ютерної гри Dota AllStars

У наш час прогресивних комп’ютерних технологій з’явилось ще одна надія, яка об’єднує людей незалежно від територіального розселення, мови, звичок. Це – геймери. Улюбленці пограти в стратегічні ігри є усюди, не став виключенням і наш університет. Тому для геймерів Студентська організація з технічною допомогою кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І.Мартиненка провели чемпіонат з командної тактичної гри з елементами комп'ютерної рольової гри - Dota AllStars, в якому залюбки приймали участь 40 студентів нашого вишу.

Це тільки на перший погляд здається, що грати в ігри – проста дитяча забава, яка не має нічого спільного з реальністю. Проте, якщо зануритись в сутність дій, то ці «стратеги» першоджерело для розвитку логіки, інтелекту, уваги та роботі в команді. Нехай кінець гри не такий важливий, як у подібній життєвій ситуації, проте виграти гру серед справжніх професіоналів – ой як не просто. І якщо використовувати логіку та передбачення призводить до відкриттів, збагачення у грі, так чи не стане це поштовхом для досягнення подібних наслідків у реальному житті?!

А ось на чемпіонаті перемогу серед любителів комп’ютерних ігр одержала команда факультету енергетики і автоматики - DG DotaGamers. Капітан команди - Прохоренков Дмитро, 2 курс.

Також хочеться відмітити команди, які зайняли 2-ге та 3-тє місця:

2 місце – команда DNO, факультет комп'ютерних наук та економічної кібернетики,

3 місце – команда Neo4em, факультет енергетики і автоматики

Як нагороду за свої вміння гравці команди переможців отримали кубок чемпіонату, грамоту та квитки в театр для всієї команди.

Можливо у майбутньому вони представлять наш ВНЗ на міському чи всеукраїнському рівні.

Опубліковано on Тра 17th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)