[Ніжин] Звітно-виборча конференція

Студентська рада ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» працює з 2001 року. На сьогоднішній день основними  напрямами роботи є: навчально-науковий, культурно-масовий, спортивно-оздоровчий, соціально-виховний, інформаційний, екологічний, управління гуртожитками. Найбільш успішними за останні роки роботи стали навчально-науковий, культурно-масовий, спортивно-оздоровчий та інформаційний.

Закінчується черговий навчальний рік і прийшов час підводити підсумки. Саме тому 25 квітня 2012 року в стінах НАТІ відбулась звітно-виборча конференція Студентської ради інституту. Конференції проходила за участі заступника директора з гуманітарної освіти, виховання та міжнародних зв’язків Распутньої Лариси Павлівни, заступника директора з навчальної роботи Толочко Світлани Вікторівни, деканів та викладачів. Приємно, що поруч із позитивною оцінкою нашої роботи були і конструктивні побажання і рекомендації, які спонукають новий склад Студентської ради на плідну роботу в подальшому.

Розпочала роботу конференції голова Студентської ради Бережняк Юлія,  якa прозвітувала про роботу Студентської ради за рік. Далі присутні заслухали звіти голів Студентських рад факультетів та голів семи діючих секторів, які пропонували роботу Студентської ради за рік вважати задовільною, а звіт голови затвердити. Після цього було обрано та затверджено новий склад Студентської ради у кількості 23 чоловік.

Ну, от і все, підсумки підведені, визначені плани на 2012-2013 навчальний рік, новий склад Студентської ради обрано. Попереду багато цікавої і насиченої роботи.  Хотілось би побажати новообраному складу Студентської ради інституту успіхів, прагнення до вдосконалення і впевнено заявляти про себе.

Опубліковано on Тра 7th, 2012 and filed under Різне, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)