«Мрія Агрохолдинг» та Фонд Віктора Пінчука оголошують конкурс на участь у молодіжній освітній конференції «АгроПерспектива-2012»

«Мрія Агрохолдинг» та Cтипендіальна Програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука оголошують конкурс серед студентів 4-6 курсів на участь у молодіжній освітній конференції «АгроПерспектива-2012», яка відбудеться 17-20 травня 2012 року в Тернополі. Метою конференції є надання можливості студентам аграрних ВУЗів отримати всебічну інформацію про сучасний аграрний бізнес, світові тенденції та нові технології у сільському господарстві на базі виробництва «Мрія Агрохолдинг».

 

Для участі у проекті  студенти мають надіслати до 4 травня 2012 року заповнену анкету на адресу student@mriya.ua та пройти телефонну співбесіду.

 

За результатами конкурсу для участі у конференції буде відібрано близько 30 найкращих студентів аграрних ВНЗ України, включно зі стипендіатами програми «Завтра.UA», які навчаються за спеціальністю агрономія.

 

Потенційні кандидати мають відповідати наступним вимогам: бути студентом 4-6 курсів у таких напрямах підготовки, як «Агрономія», «Механізація с/г», «Технологія цукроваріння», «Менеджмент», «Бухгалтерський облік», «Інформаційні технології» з; мати високий середній бал успішності; мати бажання розвиватися в сфері агрономії; володіти англійською чи німецькою мовою.

Програма конференції передбачає:

 • лекції та семінари українських та іноземних фахівців на аграрну тематику;
 • тематичні заняття у групах, відповідно до спеціальності: агрономія, механізація с/г, технологія цукроваріння, менеджмент, бухгалтерський облік, інформаційні технології;
 • теоретичні та практичні поради щодо побудови успішної кар’єри;
 • візити на виробництво (елеваторний комплекс, логістична база, картоплесховища).

 

Також учасники матимуть можливість дізнатися про можливість участі в інших освітніх проектах «Мрія Агрохолдинг» та Фонду Віктора Пінчука.

Реєстрація на конкурс  та детальна інформація на сайті – mriya.ua

Анкета для  участі у конкурсі - http://mriya.ua/career/mriya_for_students/agroperspectiva/

 

«АгроПерспектива-2012» – друга конференція, яку «Мрія Агрохолдинг» проводить у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука. Вперше конференція відбулась в листопаді 2011 року, її учасниками стали 30 студентів, включаючи стипендіатів програми «Завтра.UA», з 13 університетів України.

 

Інформаційна довідка:

 

Фонд Віктора Пінчука – це незалежна приватна міжнародна благодійна організація, що базується в Україні. Фонд був створений в 2006 році бізнесменом і громадським діячем Віктором Пінчуком. Його метою є надання новим поколінням можливості стати творцями майбутніх змін. Для її реалізації розробляються проекти та будується партнерство, як в самій Україні, так і поза її межами. Фонд інвестує у трьох основних напрямках:

 • інвестиції у людину, аби примножити людський капітал;
 • інвестиції у суспільство, аби покращити рівень соціальної взаємодії;
 • інвестиції у світ, аби сприяти поглибленню всесвітньої інтеграції.

 

Офіційний сайт Фонду: pinchukfund.org

 

Стипендіальна програма «Завтра.UA»  – проект Фонду Віктора Пінчука, головна мета якого сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

 

Діяльність Стипендіальної програми “Завтра.UA” здійснюється за такими основними напрямками: виплата щомісячної стипендії протягом року; підтримка індивідуальних ініціатив стипендіатів; залучення до участі  і підтримка спільних соціальних проектів та інше.

 

Офіційний сайт програми: zavtra.in.ua

 

Всесвітні студії – освітній проект Фонду Віктора Пінчука, спрямований на формування нового покоління української професійної еліти.

 

Проект пропонує підтримку  громадянам України віком до 35 років  для отримання магістерського ступеню  у найкращих університетах світу1 у галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України. На період 2012 – 2013 роки такими галузями є: аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, довкілля та екологія, сільське господарство, право та державне управління.

 

Офіційний сайт програми: worldwidestudies.org
«Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції. Компанія використовує новітні методи ведення сільського господарства: сучасну техніку та технології. Компанія заснована у 1992 році. «Мрія» обробляє 240 тис. гектарів родючих земель в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-франківській, Чернівецькій, Львівській областях. Агрохолдинг вирощує пшеницю, цукровий буряк, картоплю, ріпак, кукурудзу, ячмінь і гречку.

 

Компанія є вертикально інтегрованим агропромисловим холдингом. Структура  холдингу дозволяє ефективно керувати всім виробничо-збутовим ланцюгом. «Агрохолдинг Мрія» має власне насіннєве виробництво, завод потужністю 300 тонн на добу. Понад 1300 одиниць сільськогосподарської та логістичної  техніки. В управлінні компанії 3 елеваторні комплекси та зерносховища ємкістю зберігання 410 тис. тонн. та  картоплесховища потужністю 36 тис. тонн., а також сучасні логістичні центри.

 

Продукція компанії постачається у більш як 20 країн світу.

 

З 2008 року акції компанії котуються на площадці Франкфуртської фондової біржі.

 

Освітні проекти для  студентів: Агропромислова група «Мрія» також реалізовує ряд інших освітніх проектів для студентів та випускників аграрних вузів. Серед них:

 • міжнародна аграрна школа;
 • стажування на виробництвах: у тваринництві, логістичному та цукровому напрямках;
 • стипендіальна програма «Агенти мрії» ;
 • навчання практика для молодих фахівців;
 • грантові та стипендіальні програми;
 • офісні стажування.

 

Детальніше про програми дізнайтесь на сайті mriya.ua

Прес-служба Фонду  Віктора Пінчука

Тел: (044) 494 11 48, e-mail: press@pinchukfund.org

Опубліковано on Кві 29th, 2012 and filed under Різне. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)