Екологічний фестиваль! Ура! Ура! Ура!


Е
- енергійний захід організувала та провела Студентська Організація для студентів НУБіП України, головним завданням якого було екологічне виховання молоді.  На відкриття фестивалю прийшли проректор з культурно-виховної та соціальної роботи Рідей Н.М. та начальник науково-дослідної частини, голова ВМГО «Спілка молодих аграріїв» Білоус А.М., які найкращими побажаннями привітали присутніх.

К - коли офіційну частину фестивалю було завершено, прийшов час для квесту. У ньому прийняли участь сім команд, які мали відгадати по завданню наступне своє місцеперебування, тобто куди їм треба якомога швидше бігти, щоб прийти до фіналу першими. Серед заданих точок локації були бювет, ботанічний сад, скелет кита 12 корпусу, макет лосів в першому корпусі, конюшня, монументальний камінь біля третього корпусу. Кінцевою точною був Актив-Центр.

О - окрім цього, ще одним завданням квесту були завдання від Агентів - осіб, що знаходились на пунктах призначення. За виконане завдання Агент давав літеру, з яких в результаті необхідно було скласти слово. А переможцями еко-квесту стала команда №4, команда факультету біотехнології. Усі учасники квесту отримали подарунки : блокноти і ручки з екологічних матеріалів, квитки у театр "Дивні люди", а капітан команди-переможниці отримав у подарунок флеш-карту. Після цього вся велика екологічна бригада пішла садити дерева біля гуртожитку № 11. Хлопці копали ями, а дівчата садили туди дерева і притоптували землю. Ніхто не залищився осторонь справи, тому що більшість із присутніх ніколи не садили дерева, а тому хотіли спробувати вперше.  Результати висадки лип та кленів ви можете частково переглянути на фото.

"Війна-війною, а обід - за розкладом". У низині за 11 гуртожитком студенти зробили собі привал. Там усіх учасників фестивалю гостинно частували кухарі- аматори Студентської Організації.

Ф - фантастично-смачна каша знайшла схвалення серед молоді. І хоча вона складалася з крупи, тушонки і...картоплі, проте чомусь було дійсно дуже смачно! А ще можна було випити чаю. І все це можна було споживати безкоштовно, тому що будь-яка праця має бути нагороджена.

Е - ееее... Не придумаю слів на цю літеру поки!) А продовженням заходів став студентський концерт, на якому виступили рок-гурти факультетів землевпорядкування і рибогосподарського. Та окрім них, на маленькій сцені виступили біотехологи Сафронова С. та Темченко Т. з піснею ;  команда КВН агробіологічного факультету "Боба і Біба із НУБіПа"; Миголь М., Гордєєв М. та Недяк Ю. показали присутнім пантоміму про кохання. А ведучим концерту став студент факультету Енергетики і Автоматики Рудченко А.

С - сам концерт тривав не більше години, але він був дуже сучасним і класним, і, як би то не звучало, - приємним для душі.

А завершенням першого дня фестивалю стала спільна вечеря тією-ж кашею, що залишилася після обіду.

Т- та це ще не кінець! Наступного дня відбувся науковий семінар серед студентів НУБіП України. Темами доповідей стали проблеми та наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.  Молодці всі доповідачі, тому що змогли зацікавити власними роботами публіку.

І ось через дві години зала спорожніла, молодь розійшлась по своїм справам, екологічний фестиваль завершено.

А стільки приготувань, стільки проробленої роботи, стільки вражень..!

Проте все це закінчилося...

Але ми чекаємо наступного року. З новими силами та свіжими ідеями ми започаткуємо традиційний  екологічний фестиваль, у якому будуть враховані всі цьогорічні помилки та недопрацювання. І він вибухне з новою силою.

А поки що залишається тільки одне - берегти природу та раціонально її використовувати.

До зустрічі через рік, екологічний фестивалю!

Опубліковано on Кві 29th, 2012 and filed under Проекти, акції. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)