З Днем Відродження, КВН!

Нарешті і до нашого університету знайшов дорогу вічно молодий КВН! Скоріше, повернувся «на круги своя» після довгих років. Звичайно, окремі його прояви можна було побачити на фестивалі «Голосіївська весна», але саме повного, комбінованого КВНу вже давно не бачила сцена корпусу № 3. Проте, рано чи пізно, але він мав повернутися. У нашому випадку Днем Відродження змагань КВНу стало 19 квітня, коли 6 команд з відповідної кількості факультетів змагалися у смішному та кмітливому поєдинку.

Студенти – окрема нація, у якій є свої неписані закони, правила, звичаї. Проте відмінною рисою студентів є гумор, який ми вдало застосовуємо для життя у гуртожитку, для «розрядки» пар та покращення настрою викладачів; без нього не можна стояти у черзі у їдальні або їхати у маршрутному таксі. Адже що то за студент без гумору, і що то за життя без сміху?! Тому жартів із власного життя на будь-який  КВН кожна група факультету може назбирати безліч. А цього разу свою майстерність вирішили показати команди: «ПВА – пацаны в Адидасе» факультет ветеринарної медицини, «В десятку» економічний факультет, «Боба і Біба із НУБіПа» - агробіологічний факультет, «Таматута» - біотехнологічний факультет,  «Кузьмичі» - факультет аграрного менеджменту, «Аварійний вихід» - факультету енергетики і автоматики.

КВН – гра юності і вічної молодості. Хочеться процитувати вираз з комедії Грибоєдова «Горе від розуму»: «А судді хто?». А судили студентські команди аси своїх справ:

Д. К. Черкашин – директор ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи, в минулому – активний учасник фестивалів КВН, а наразі наставник більшості команд нашого вузу.

А. М. Білоус – начальник науково-дослідної частини, голова ВМГО «Спілка молодих аграріїв»

Н. Д. Мельничук – директор ННІ Рослинництва, екології і біотехнологій.

О. Наконечна – начальник відділу виховної роботи та студентських справ.

О. А. Муравський – голова профспілкової організації студентів НУБіП України. Судді у нас молоді і постійно працюють зі студентами, тому розуміють сучасні тенденції і розвиток молодіжного життя, тому і розуміють студентські жарти.

Ведучим фестивалю став Голова студентської організації Ігор Дмитренко. Побажавши командам традиційну фразу «Ні пуху, ні пера», ведучий оголосив про початок змагань. Проте спочатку поза конкурсом показала майстер-клас команда з Ніжинського агротехнологічного інституту «На грані», які своїми влучними жартами просто «запалили» публіку. Потім по-черзі виступали наші команди. Комусь з них не вистачило правильної дикції, комусь- артистизму, когось підвела апаратура, проте в цілому виступи були пристойні і достойні, просто дехто ще зовсім новачок у такій справі, а такі титани КВНу, як команда «ПВА» ветеринарного факультету і «Аварійний вихід» факультету енергетики і автоматики відчувають себе на юмористичній сцені як риби у воді. Глядачі їх знають та люблять,тому що вони справжні майстри КВНівської справи. Проте новим відкриттям стала команда «Боба і Біба із НУБіПа» агробіологічного факультету. Звичайно, ця команда продовжує славетні традиції свого факультетського наставника – декана і відомого КВНщика І. О. Антіпова, причому роблять це не менш вдало.

За результатами «Привітання» вже виділилися певні лідери. Але я збережу інтригу, тож читайте далі.

Наступним конкурсом став «Біатлон», де команди мали по-черзі декламувати по одному жарту. Та команда, жарт якої на думку журі був найменш смішним, залишала конкурс і отримувала найменший бал. І навпаки, інша команда, яка презентувала найкращі жарти, вигравала і отримувала максимальний бал.

Першими з жартом: «Вовк з дуже-дуже-дуже-дуже гарним зором виє на Сатурн» залишили конкурс команда «ПВА». Наступними за ними пішли «Кузьмичі», « В десятку» і «Таматута». У дуелі команд «Аварійний вихід» і «Боба і Біба із НУБіПа» перемогу отримали все ж агробіологи.

Найцікавіший конкурс – «Домашнє завдання» пройшов під темою «Аграрії потрібні всюди» і першими на сцену вийшли біотехнологи. Вони презентували номер «Гуртожиток має таланти» про поселення студентів. Економісти жартували над проходженням студентської практики в Снітинці. Команда «ПВА» своїми жартами просто «вбили» публіку, а їх номер про Шанхай зірвав море сміху та позитивних емоцій. Менеджери вдало пошуткували про відносини між хлопцем та дівчиною. І знову здивували агрономи: «фішкою» їх виступу став Супер герой – Аграрій. Це неможливо описати словами, це треба було просто бачити! У залі був фурор, бо усі сміялися до сліз!

Завершили конкурс на дуже веселій і багатообіцяючій ноті команда факультету енергетики і автоматики.

Поки журі підбивали результати за три конкурси, на сцені знов виступила команда з Ніжина «На грані».

І ось настав час оголошувати результати конкурсу. Голова журі – Черкашин Д.К.- оголосив про результати конкурсу.

«За активну участь» подякували командам «В десятку», «Кузьмичі» і «Таматута». Дипломом 3 ступеня і квитками в театр «Дивні люди» нагородили команду «ПВА» ветеринарного факультету. Дипломом 2 ступеня і квитками нагородили «Аварійний вихід» факультету енергетики і автоматики. І перемогу в боротьбі, трофеї – кубок та квитки- отримала команда агробіологічного факультету «Боба і Біба із НУБіПа». Три команди-фаворити настільки класні, смішні і професійні, що важко було виокремити кращого серед них, поте Супергерой Аграрій усіх переможе, що і довела гра.

Хоча було помітно, що дехто засмутився через результати конкурсу, але кожен отримав своє по-чесному.Кажуть, що перший млинець – гливкий, проте в нашому випадку все відбулося хай не на найвищому, а на високому рівні.

До речі, усе змагання з КВН транслювалось в Інтернеті у режимі онлайн на сайті «Studnubip.com», тому усі бажіючі, які не змогли потрапити на КВН самостійно, могли переглянути його в Інтернеті наживо.

Хочеться висловити подяку організаторам КВН: відділу виховної і соціальної роботи, студентській організації та профспілці студентів.

Чекаємо на наступне змагання з КВНу!

Опубліковано on Кві 22nd, 2012 and filed under Культура, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)