Репертуар Муніципального театру “Київ”

Шановні глядачі!
Вітаємо Вас з травневими святами, з теплими, весняними днями, з прекрасним настроєм! З радістю запрошуємо Вас на перегляд найцікавіших вистав Муніципального театру "Київ".
5 та 19 травня о 19-00 у Вас є можливість під прекрасні звуки саксофону поміркувати над плинністю життя, його сенсом, насолодитися пластикою та чуттєвою грою акторів на виставі «Fantasy з життя саксофоніста» (режисер – н.а. України Валерій Невєдров).
6 та 13 травня о 19-00 запрошуємо на перегляд фантастичної вистави «Варшавська мелодія» (постановник – з.а. України Анатолій Тихомиров, режисер – Ольга Адаменко), де Ви зможете відчути усю силу вічного кохання…
26 травня о 19-00 запрошуємо на виставу «Украдене щастя». Ця вистава – вічна класика, проте її актуальність Ви обов’язково відчуєте у постановці Миколи Яремківа. Ця вистава не дозволить Вам залишитись байдужими.
4, 18 та 27 травня о 19-00 пропонуємо відпочити від усіх турбот та щиро посміятися на виставі «Моя дружина – брехуха» (режисер – з.а. України Анатолій Тихомиров).
11 та 25 травня о 19-00 запрошуємо на пікантну комедію про людську гідність, кохання, гроші – "Циліндр" (режисер – Костянтин Лінартович).
12 травня о 19-00 запрошуємо переглянуту любовну історію "Абрикосовий рай" (режисер Віктор Суржа), де зможете і поплакати, і посміятись.
Наших найменших глядачів запрошуємо в театр 6, 12, 13, 19, 20 та 27 травня о 12-00 на прекрасні казкові мюзикли!

Не забувайте, що це останній місяць театрального сезону. Тому поспішайте відвідати усі вистави нашого репертуару!
Слідкуйте за життям Муніципального театру «Київ», залишайте відгуки на вистави на офіційному сайті театру http://www.teatr-kiev.kiev.ua

Для нас важлива Ваша думка!
Контактні телефони – 229 10 92, 294 09 09

З повагою, колектив МТ «Київ»

Опубліковано on Кві 17th, 2012 and filed under Цікаві заходи на тиждень. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)