Звернення Директора навчально-наукового центру культурно-виховної і соціальної роботи Д. К. Черкашина

Аналіз проживання студентів НУБіП України у гуртожитках університету наведений в таблиці 1, колонка 4 дає право стверджувати, що спостерігається певна хаотичність в цьому процесі. В одному гуртожитку одночасно проживають студенти більше п’яти факультетів, що унеможливлює ефективність здійснення виховних заходів, роботи інституту вихователів та наставників, ускладнює фінансування ремонтів гуртожитків .

В зв’язку з цим пропонуємо почати процес вдосконалення процедури поселення шляхом фіксованого закріплення гуртожитків за факультетами університету (таблиця 1, колонки 5, 6)

Процес упорядкування поселення і закріплення гуртожитків за факультетами буде проведено з урахуванням існуючих традицій проживання студентів, вкладених коштів в ремонт кімнат мешканцями гуртожитків тощо і буде орієнтовно тривати чотири роки.

У разі прийняття наведеної схеми закріплення гуртожитків за факультетами за основу (табл 1), в 2012-2013 рр. за нею будуть поселені лише студенти нового набору, а решта будуть продовжувати своє проживання в тих гуртожитках в яких вони фактично і проживали. Таким чином нам вдасться до 2015-2016 навчального року поміркованим, еволюційним шляхом вийти на оптимальну, з нашої точки зору, систему поселення згідно якої в одному гуртожитку компактно будуть проживати студенти максимум двох факультетів, за виключенням 11 гуртожитку в якому планується розміщення студентів 3-х факультетів проте одного навчально-наукового інституту.

Опубліковано on Кві 6th, 2012 and filed under Різне, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Залишити коментар

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)