Голосіївська весна 2012

Весна ще не повністю заволоділа погодою,а тому на вулицях прохолодно. Та це не зіпсувало весняний настрій студентам, які протягом двох тижнів створювали справжні феєрверки творчості, представляючи свій інститут та виборюючи першість на міжнародному фестивалі «Голосіївська весна-2012». Головним завданням цього фестивалю було і залишається відкриття нових імен на зірковому олімпі нашого університету, а весняна палітра почуттів тільки надала наснаги та натхнення студентам і викладачам.

Факультети приготували різножанрові номери, а шановне журі оцінювало рівень підготовки концерту, майстерність ведучих, оформлення сцени та цілісність режисерського задуму. Загалом, у фестивалі були задіяні більше ніж вісімсот студентів та наукових співробітників, було переглянуто двадцять чотири конкурсних програми. Сидячи у залі здавалося, що перед тобою не студенти, а професійні виконавці, зірки цирку, театру та балету. У нас є  багато талантів і нам є чим пишатися! А заключним акордом дійства став гала-концерт, в який потрапили найкращі номери зі всіх інститутів та регіональних закладів університету. Цього року гостями фестивалю стали студенти з Саратовського державного аграрного університету імені Н.І. Вавилова, які виконали для глядачів російські народні пісні.

Гала-концерт розпочався з виступу барабанщиць «Литаври» з Ірпінського економічного коледжу. Наступними свої таланти продемонстрував народний ансамбль пісні і танцю «Колос», що виконав гуцульський танок з вогнем. Продовжила фестиваль талантів Оксана Федорук з природничо-гуманітарного ННІ з піснею « Дай ня, мамко, дай ня».  Від ННІ рослинництва, екології та біотехнології виступили «три титани» інституту: Д. Андрієць, І.О. Антіпов та М.Д. Мельничук з піснею «Два кольори», а їх продовженням виступу став чоловічий вокальний ансамбль викладачів та студентів інституту з піснею «Ой у саду вишня червоная».  Віденським вальсом представили себе на гала-концерті ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва. Шквалом оплесків глядачі підтримали танець колективу студентів ННІ земельних ресурсів і правознавства, що мав символічну для сьогодення назву -  «Євро-2012». Сергій Горобченко з ННІ енергетики і автоматики виступив з піснею «Світку мій високий». Серед пісень і танцювальних номерів мала місце постановка театру «Браво» під керівницитвом Л.І. Шкварун, що продемонстрували уривок з п’єси «За двома зайцями». Вже традиційно на «Голосіївський весні» можна бачити жіночий ансамбль «Співочі красуні», ансамбль бального танцю «Чарівність», академічний хор і танцювальний колектив «Дівоче сузір’я. Гідно представила ННІ бізнесу  акробатичним етюдом «Пробудження» Світлана Сонько. Наталія Шелепницька  казковим голосом і професійним виконанням привітала присутніх.  Надзвичайно цікаво було спостерігати за контентом «Ти і я», настільки вони гарно виступили. Майстер-клас у власному виконанні продемонстрував голова журі фестивалю Олесь Харченко з піснею «Вставаймо, браття- українці». А заключним номером став виступ інструментального ансамблю університету з номером «Червона рута».

По закінченню виступів були оголошені результати фестивалю:

Дипломом лауреата -переможця ІІІ ступеня фестивалю «Голосіївська весна-2012» нагородили інформаційний інститут, ННІ бізнесу, ННІ якості біоресурсів і безпеки життя.

Дипломом лауреата -переможця ІІ ступеня фестивалю «Голосіївська весна-2012» нагородили ННІ Енергетики і автоматики, ННІ земельних ресурсів і правознавства

Дипломом лауреата -переможця І ступеня фестивалю «Голосіївська весна-2012» нагородили ННІ ветеринарної медицини, ННІ рослинництва, екології та біотехнологій та природничо-гуманітарний науковий інститут.

Народні пісні і танці панували на сцені на протязі усього фестивалю, а в глядацьому залі відчувався хороший настрій та підтримка тих, хто вперше приймав участь у подібному заході.

Опубліковано on Кві 4th, 2012 and filed under Культура, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)