Японія і Токійський аграрний

23 березня 2012 року до актової зали третього корпусу завітали студенти НУБІП України, які наразі здобувають освіту в Токійському аграрному університеті.  Їх метою була презентація країни Японії з зовсім іншого, невідомого нам погляду.

Почалося все зі вступного слова Тетяни Федорівни Мельничук, яка привітала присутніх, а також розповіла деякі моменти з особистого досвіду перебування за кордоном. Потім по-черзі почали виступати самі студенти.

Якщо зробити загальний висновок з почутого про цю далеку країну, то можна стверджувати, що Японія – не тільки країна кімоно, суші і сучасної техніки. Це незвичайна природа з її таємницями, діючий вулкан Фудзіяма і гарячі джерела, у яких можуть поруч з людьми вільно купатися і тварини, зазвичай мавпи. Нам розвіяли деякі загальноприйняті міфи про Японію, проте особливо цікавим для молоді виявилися розповіді про звичаї японців, що суттєво відрізняються від наших. Це їх звичка споживати їжу, одягати національне вбрання, ходити до туалету і дарувати подарунки. Останнє зацікавило усіх: виявляється, в Японії 14-го лютого подарунки дарують тільки дівчата і вони ж платять за себе на побаченнях, а 8-го березня там просто не існує! Зал зірвався хвилею оплесків від хлопців у залі. Проте далі плескали у долоні дівчата, коли дізналися, що там жінка після одруження стає домогосподаркою, а всі кошти чоловіка витрачає на власний розсуд.

Було багато показано та розказано про Японію, кожен глядач міг задати питання і отримати на нього відповідь. Зокрема нам повідомили, що у вересні можна поїхати на конференцію до Японії, де окрім представлення власної роботи можна потоваришувати зі студентами з різних куточків світу та поїхати на екскурсію по країні. Всі, у кого на кінець зустрічі лишилися  будь-які  питання, залишилися навіть після її закінчення поспілкуватися особисто.

Усі присутні залишилися задоволеними, тому що дізналися багато нового для себе. Заради цього  і варто організовувати подібні зустрічі.

Опубліковано on Бер 29th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)