Відкрий свій бренд для молоді

10-11 квітня 2012 року на базі КНУ ім. Тараса Шевченка відбудеться VII щорічний Ярмарок вакансій «Імпульс-2012». Захід є дводенним, це зумовлено його метою – залучення та інформування якомога більшої кількості студентів та випускників щодо вакансій та тенденцій на ринку праці в Україні та за кордоном. Для роботодавці – це шанс поповнити свій штат або команду стажерів талановитими, цілеспрямованими спеціалістами, які відкриті для навчання та отримання досвіду в провідних компаніях.

На сьогоднішній день питання  бренду та іміджу компанії для випускника є досить важливим критерієм при виборі першого місця роботи та плануванні кар’єри молодого спеціаліста. Бренд компанії поєднує в собі важливі аспекти, що мотивують  потенційного робітника працювати саме у Вашій компанії:

-    ім’я  та пізнаваність компанії;

-    можливість отримання досвіду в команді професіоналів;

-    можливість професійного росту;

-    корпоративна культура та цінності компанії;

-    соціальне забезпечення.

Для роботодавця формування бренду – це формування у свідомості позитивного іміджу успішного роботодавця, за рахунок проведених рекламних кампаній, виставок, соціальних проектів,– та є основною конкурентною перевагою, що привертає увагу сьогоднішнього випускника.

Саме тому «Імпульс 2012» Центру працевлаштування «Імпульс»

КНУ ім. Тараса Шевченка – це місце зустрічі кращих роботодавців та випускників,  основа подальшої співпраці та розвитку талановитого штату.

Час: 10-11 квітня з 11:00 по 17:00

Місце проведення:

10 квітня КНУ ім. Тараса Шевченка, пр-т Академіка Глушкова 4 Г

11 квітня: КНУ ім. Тараса Шевченка, Бульвар Т. Шевченка 14

Організатор: Центр працевлаштування «Імпульс» КНУ ім. Тараса Шевченка

Контакти: 044 228 82 81

http://stud-centr.univ.kiev.ua/index.php?load=job_fair_impulse_2012

Опубліковано on Бер 29th, 2012 and filed under Різне, Суспільство, Цікаві заходи. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)