КВН в НУБіП України! ПОТРІБЕН!

Всі знають, що таке КНВ (КВК)? Клуб Веселих і Кмітливих — популярна гумористична телегра, в якій команди вищих навчальних закладів змагаються в гумористичних відповідях на запитання, імпровізаціях на задані теми, розігруванні заздалегідь заготовлених сцен і т. д. (так каже Вікіпедія).

Так ось.. Є непогана ідея, щоб незабаром провести в університеті феєричний мега кльовий незабутній КВН! Долучитись до чого Вас і запрошуємо!

Так що, якщо у тебе і у твоїх знайомих є почуття гумору і потяг до змагань – ласкаво просимо до участі! :)

Яку саме послідовність дій Ви маєте зараз проробити??

  1. Спочатку, потрібно зібрати команду. Але й це не головне, тому, що на багатьох факультетах вже є створені команди і ти можеш долучитись до їх творчості (звісно, якщо вони побачать в тобі цікаву людину).
  2. Якщо ж команду зібрати не вдалося – переходимо зразу до пункту 4.
  3. Якщо ж навпаки – кумедних людей до купи все ж таки вдалося зібрати то, як мені здається, потрібно спочатку подумати над назвою команди. Але і це не головне :)
  4. Набираємо номер телефону Голови Студентської організації Вашого факультету (номери голів СО факультетів є тут), або телефонуйте безпосередньо Голові Студентської Організації НУБіП України – Дмитренко Ігорю (контакти теж є тут). По телефону замість привітання можна одразу замалюватися («зарисоваться») жартом, щоб одразу зрозуміло було, що телефонують на рахунок КВН.
  5. Після розмови слід майже одразу приступити до написання сценарію і відточування своєї майстерності у виступах на сцені.
  6. Поставити «Мені сподобалось» під статтею. :) А взагалі і «Розповісти друзям» зайвим не буде! :)

Опубліковано on Бер 27th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)