Чемпіонат з жиму штанги лежачи серед чоловіків. 2012

В нашому університеті навчається енергійна і спортивна молодь, про що свідчать численні різноманітні заходи і змагання. Студенти приймають участь, проявляють свої таланти і можливості як і в культурному, так і спортивному житті університету. Ще одним підтвердженням цьому може слугувати чемпіонат НУБіП України з жиму штанги лежачи, що вперше стартував у нашому вузі.

Чемпіонат відбувся 14 березня в корпусі №9 серед юнаків. На змагання  зареєструвалося більше ніж 60 осіб. Організаторами виступили Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Спілка молодих аграріїв України» і Студентська організація НУБіП України, що постійно заохочують студентів і спрямовують  їх в активне русло.

На відкриття змагання були запрошені почесні гості: Дмитро Констянтинович Черкашин – директор навчально-наукового центру культурно-виховної і соціальної роботи та Андрій Михайлович Білоус – голова ВМГО «Спілка молодих аграріїв України», які разом з головою Студентської організації - Ігором Миколайовичем Дмитренко, відкрили змагання і виступили з вітальним словом. Також одним з організаторів і головним суддею став студент факультету соціальної педагогіки  Сергій Редька – майстер спорту по паверліфтингу.

Перед відкриттям чемпіонату спортсмени пройшли зважування, а потім тренувальну розминку. Аж подих перехоплювало від того з якою легкістю юнаки піднімали важкелезні штанги. Методика виконання вправи полягає в тому, що в лежачому положенні гриф з дисками вибраної ваги потрібно покласти на груди, потім підняти і покласти на стійки, при цьому не піднімаючи таз і не відриваючи ніг від підлоги. Мінімальна замовлена вага – 50 кг, максимальна – 140 були початковими. Це означає, що спортсмени могли додавати певну вагу до вибраної. Найбільша кількість піднімань штанги – 3 рази і при цьому скидати вагу не можна. Ця вправа досить важка і потребує обережності, тому в приміщенні зали був присутній медперсонал на випадок травмування спортсменів.

Всі учасники були сконцентровані і трохи хвилювались, у очах горів азарт і вогонь. Було відразу видно, що цю вправу хлопці виконують з захопленням і задоволенням. Атмосферу змагань також доповнювала енергійна музика, дружні оплески залу  і підтримка вболівальників.

Що тут скажеш – чемпіонат пройшов на славу.
Залишається лиш привітати переможців:

Вагова категорія - до 60кг:
1-Бортнік Богдан,
2-Медуниця Сергій,
3-Григорець Віталій

Вагова категорія - до 67,5кг:
1-Мазурчак Євген,
2-Гав’юк Іван,
3-Удовенка Роман

Вагова категорія - до 75кг:
1-Сулейманов Ростислав,
2-Карюк Сергій,
3- Вашена Богдан,

Вагова категорія - до 82,5кг:
1-Лавриненко Олександр,
2- Брізицький Олександр,
3-Уштюк Іван

Вагова категорія - до 90кг:
1- Боїшко Олександр,
2- Тарасюк Богдан,
3- Ткаченко Артем

Вагова категорія - до 100кг:
1-Лоєнко Сергій - Абсолют - 145кг
2-Тимощук Юрій,
3-Коваль Володимир

Вагова категорія - 100+ кг:
1- Ткаченко Ярослав,
2-Мовчан Вадим

і побажати їм подальших успіхів як і в спорті, так і в житті.

текст: Буркова Інна

фото: Євгенія Денисова

Опубліковано on Бер 15th, 2012 and filed under Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)