Всі ми родом з дитинства…

Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією.

Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. А дитина-сирота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала уособлювати родина, якої у крихітки не існує…

У всьому світі є діти-сироти, і наша країна, звичайно, не виключення. В Україні з кожним роком збільшується кількість дітей-сиріт і дітей, що позбавлені батьківської опіки, потребують державної турботи і сімейного виховання.

Не залишилися в стороні від цієї проблеми і студенти ННІ тваринництва та водних біоресурсів. З початку грудня студентська організація інституту проводить благодійну акцію “Не залишайся байдужим”, завдяки якій були зібрані одяг та іграшки. В лютому цього року студенти відвідали дитячий будинок “Волошка”, який  знаходиться у Білій Церкві Київської області, у якому проживають діти дошкільного віку, що потребують нашої  уваги.

За підтримки кафедри культурології студентами факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва та рибогосподарського факультету 2 березня 2012 року був проведений благодійний концерт присвячений дітям-сиротам.

Благодійну акцію  підтримала Мельничук Тетяна Федорівна, жіночий клуб “Гармонія”, дитячий фонд України на чолі з головою правління фонду Симоненко Валентиною Іванівною, який в цьому році відзначає своє 25-річчя з дня заснування.

На зібрані кошти ми придбали необхідні речі для діток. Звичайно, цим неможливо замінити батьківську турботу і материнську ласку, але все ж приємно бачити щасливі дитячі очі. Ми дуже хочемо, щоб кожна дитина в нашій країні відчувала себе щасливою і мала шанс на повноцінне майбутнє.

Голова студентської організації факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва
Ю.Вечеря

Опубліковано on Бер 14th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)