Повечеряли…за благодійність

Студентському креативу не має меж! Не встигла Студентська організація провести проект «Благодійна вечеря», як він набув широкої популярності серед студентів нашого вузу. А тому на зміну йому майже одразу провели «Благодійну вечерю -2»! Суть її полягала в тому, що на створеному аукціоні лотами були не речі, як то зазвичай прийнято, а «вечеря» із найвідомішими студентами нашого університету. Відмінністю від першого проекту було те, що «вечерю» можна було придбати лише з дівчатами, хлопці ж цього разу виступали лише у ролі покупців. Майже місяць тривали торги. А логічним завершенням проекту відбулася спільна вечеря усіх новостворених пар у приміщенні студентської їдальні. Публіку розважали ведучі та запрошені зірки університету, а самі парочки могли в той час поласувати смачненьким та познайомитися одне з одним. Завітала на свято і циганка, яка нагадала присутнім міцного здоров’я, власну квартиру у центрі міста, здійснення усіх мрій тощо.

Як показала практика, приємно проведений час все ж-таки може поєднуватися з користю, тому що всі отримані кошти від продажу «вечері» підуть на реалізацію соціальних проектів.

фото: Поліна Ситнік

Опубліковано on Бер 14th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)