Кока-кола: «Великі проекти Великої Компанії: або що чекає на молодих спеціалістів у реальному бізнесі»

Компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» оголошує конкурсний відбір кандидатів для участі у Семінарі для молодих спеціалістів «Великі проекти Великої Компанії: або що чекає на молодих спеціалістів у реальному бізнесі».

Семінар для молодих спеціалістів - це унікальна можливість зануритися на один день у бізнес Coca-Cola, дізнатися про методики та інструменти управління реальними проектами в Компанії із вуст професіоналів та спробувати власні сили в проектному менеджменті.

Програма семінару розрахована на 1 день. Передбачається конкурсний відбір учасників на основі резюме,есе та співбесіди.

Дати: 6 або 13 квітня

Місце проведення: Головний офіс Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:
· Освіта: незавершена вища (студенти 4 курсу, випускники-бакалаври)
· Досвід роботи: не обов'язково.
· Навики комунікації, публічних виступів, аналітичні здібності.
· Участь у проектах, практиках або стажуваннях.
· Знання англійської мови є бажаним.

УМОВИ ВІДБОРУ:
· Резюме українською чи англійською мовою
· Есе на тему «Проект, який я мрію реалізувати на своїй першій роботі» (не більше 500 слів)

Резюме та есе висилайте на електронну адресу UA_Courses@cchellenic.com до 16 березня

Учасники семінару мають можливість автоматично пройти у фінал відбору на Програму практики для студентів 2012-2013 року.

Програма Практики розрахована на молодих спеціалістів, які завершують навчання в Університеті у 2013 році. Програма практики – це можливість зробити перший крок у своїй кар’єрі, познайомитися з бізнесом, культурою та традиціями Компанії, отримати досвід роботи згідно своєї освіти, вчитися у найкращих функціональних наставників.

Програма триває 9 місяців, починаючи з вересня 2012 року та передбачає часткову зайнятість згідно графіку навчання у ВУЗі. Практика дозволить учасникам розвинути не лише функціональні навики,а й навики управління проектами, комунікації, планування тощо. Компанія пропонує офіційне оформлення та стипендію.

Опубліковано on Бер 9th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)