Альтернатива поганим звичкам або як дійсно стати крутим

Колись серед молоді блукав такий міф, що погані звички додають людині певний "шарм", який робить її крутою та  авторитетною в очах інших . Міф розвіяли, а звички, на жаль, залишилися. А як же стати по-справжньому "крутим", щоб і здоров*я було в нормі, самому було приємно, і щоб дівчата мріяли про тебе весь час?!)

Спосіб №1

Усі знають, що дівчата люблять вухами. Правда! А ще вони люблять очами)) А тому зовнішній вигляд хлопця  має велике значення. Але це стосується не власне зовнішнішності, а твоєї фізичної форми: одразу видно, хто товаришує з фізкультурою та спортом, а хто забуває підтримувати себе у формі. А в здоровому тілі - здоровий дух, який необхідний для досягнення усіх життєвих цілей. А що може бути гарніше за сильного здорового хлопця?! *)

Спосіб №2

Гумор! Звичайно, тут кому вже як пощастить: у когось це виходить невимушено і природньо, а хтось не має такого великого дару. Проте бери приклад із Білки і Стрілки: вони не були професійними космонавтами, а в космос же злітали! Отож і в тебе все у твоїх руках, головне - не перебільшувати з коментарями, які тобі здаються смішними, але відповідної реакції у слухачів не викликають. Всьому є міра, і гумору також.

Спосіб №3

Дівчата шаленіють від ароматів, а від чоловічих тимпаче. Підбери собі свій власний аромат, який буде підкреслювати якусь певну рису свого характеру.

Спосіб №4

Стань відомим! Це може бути  участь у КВК, у вокальній групі або музичній, участь у організаціях... Дівчата люблять популярних!) Знайди свою "родзинку" та розвивай її, результат не змусить себе чекати.

 

Цей перелік можна продовжувати до безкінечності, але головну суть ви зрозуміли, я сподіваюся.

Я бажаю вам великої силі волі для боротьби з власними слабкостями, а також здійснення усіх своїх заповітних мрій!

З весною!

 

 

Опубліковано on Бер 6th, 2012 and filed under Різне. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)