«Любовні листи до Сталіна» – Молодий театр. 16.03.12

16 березня о 19.00 у Київському академічному Молодому театрі на Великій сцені відбудеться вистава «Любовні листи до Сталіна».

 Булгаков дійсно писав Сталіну – це історичний факт. Понад сім десятиліть тому майбутній автор "Майстра і Маргарити", стомившись від цькування, організованого проти нього колегами по цеху, написав кілька листів уряду СРСР і особисто товаришу Сталіну, де називав речі своїми іменами і нічого не прикрашав. А сім десятиліть потому на далекому від Патріарших Піренейському півострові "зоряний" драматург Хуан Майорга створив п'єсу з інтригуючою назвою "Любовні листи до Сталіна", в якій йдеться про те, що людина іноді зовсім не знає, що йому робити з його власним життям.

Тривалість вистави: 1 год.30 хв.

 

Над виставою працювали: постановка та відео концепція – н.а. України Станіслав Мойсеєв,художник – постановник – Володимир Карашевський, художник по костюмах – Лариса Чернова, музичне рішення – з.д.м. України Юрій Шевченко, пластика – Сергій Швидкий, асистент режисера – Анатолій Петров.

Ролі виконують: н. а. України Валерій Легін, Римма Зюбіна, Ігор Щербак. 

Квитки можна придбати в касі театру за адресою вул. Прорізна, 17

тел. каси 278-73-92

Опубліковано on Бер 4th, 2012 and filed under Проведення часу. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)