«Тарасове слово» торкнулося глибини душі

Днями у актовому залі третього навчального корпусу відбувся літературно-музичний вечір „У сяйві Тарасового слова”. Пам’ять великого Кобзаря зібрався вшанувати повен зал глядачів.

Поки йшли останні приготування на сцені, чергові чемно проводили всіх на свої місця. Маркетологи та менеджери, агробіологи та студенти рибогосподарського факультету, викладачі та гості свята – всі з цікавістю розсідалися. Після привітальних слів керівництва та влучного цитування шевченківських рядків, хорова група народного ансамблю пісні й танцю „Колос” під керівництвом заслуженого працівника культури України Станіслава Семеновського відкрила вечір піснею на слова Тараса Григоровича „Бандуристе, орле сизий”. У барвистих вінках та вишитих сорочках шевченківські „Катерини” та „Петрусі” своїми золотими голосами доносила найглибший, найпотаємніший зміст кожної стрічки.

Пам’ять великого поета вшанували декларуванням віршів студенти та поет-пісняр, заслужений діяч мистецтв, народний артист України Вадим Крищенко. Проживаючи кожну стрічечку, вкладаючи всього себе у вірш, намагалися донести глядачам всю значущість слів. Лауреати міжнародних конкурсів Ірина Горго та Дмитро Андієць зачарували гостей виконанням пісень, доторкнувшись голосами до ниточок далеко в душі. А захоплених поглядів глядачам додала танцювальна група народного ансамблю пісні й танцю „Колос” виконавши танець справжніх гуцулів, поставлений Валерієм Мазульовим.

Поки хор виспівував кожний рядок кобзаревого „Заповіту”, найкращим студентам випала честь покласти кошик квітів до пам’ятника поета. Останню пісню слухали стоячи, вшановуючи пам’ять великого Кобзаря. Його ставлять в ряд таких поетів та письменників як Гомер та Шекспір, Пушкін та Бальзак. Та для нас Тарас Григорович Шевченко є більшим поетом. Він рідніше за всіх інших, бо „Шевченкове слово – неначе молитва, це пісня святкова, це гордість і слава, це єдність держави!”

Котченко Ольга

Опубліковано on Бер 2nd, 2012 and filed under Культура, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)