Десь я чув, що у кожній українській родині вдома має бути Шевченків «Кобзар»

9 березня минає 198 років від часу народження Тараса Григоровича Шевченка. 10 березня – 151 років від часу його смерті. Не знати про таку людину – …про таке навіть говорити не можна.

 Це безперечно геній!
Тарас Григорович Шевченко народився 9 березня 1814 року в селі Моринці, що на Київщині. Тарас був поетом , письменником, художником, громадським діячем, філософом, політиком, фольклористом, етнографом, істориком, з точки зору багатьох українців — людиною, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості тісно пов'язаній з стародавньою православною козацькою культурою і звичаями України.

 Його «Кобзар» започаткував новий етап у розвитку української літератури і мови, а його живописна і граверська творчість стала визначним явищем не тільки українського, а й світового мистецтва.

Тож приходимо в актову залу 3-ого корпусу 1 березня о 16:00 на «Шевченківські дні».

Опубліковано on Лют 27th, 2012 and filed under Культура. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)