[АБФ] Сміх продовжує життя!

Студентське  самоврядування самостійно продовжує життя не тільки собі, а й всім бажаючим, хто був присутнім на грі КВН серед студентів Навчально-наукового інституту рослинництва, екології і біотехнологій, що відбулась на початку грудня. Дуже багато роботи було покладено на організацію цього заходу,зокрема визначення кількості команд,проведення для них репетицій на відповідному рівні та звичайно підготовка призів - як заохочувальних, так і переможцям. І це все впало на плечі студентській організації.

В конкурсі приймали участь шість команд, а саме: три команди від агробіологічного факультету, дві команди факультету екологіїта сталого розвитку і одна команда факультету біотехнології.

Цей захід проводився в нашому інституті вперше і надіємося в майбутньому стане традицією, адже саме такі проекти дають можливість не тільки посміятись від душі, а й можливість активній молоді для самореалізації, відкриття в собі нових талантів та розвиватись інтелектуально!

Якщо судити з реакції залу, то можна зробити висновок, що гра пройшла успішно. І нехай зі сцени були видні пусті місця, але судячи з відгуків та тепла оплесків і сміху присутніх, можна сказати, що наступного разу такого вже точно не буде.

Граймо в КВН і живімо на хвилі позитивних емоцій!

Результати гри:
1.       «Мажори» (збірна агробіологічного факультету)
2.       «Не туда попали!» (збірна ІІ курсу агробіологічного факультету)
3.       «Боба й Біба із НУБіПа» (збірна І курсу агробіологічного факультету)

Студентська організація агробіологічного факультету

Опубліковано on Лют 21st, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)