«На Хвилі» 6 випуск. «Кохання, зітхання, нерозуміння»


13.02.2012

Колонка реактора

Привіт, НУБіПівці!
2012 рік – високосний, а тому цього лютого (у всіх значеннях цього слова) місяця ми маємо ще один, 29-й день для усіх своїх справ. Отож використайте його з користю, бо він дається лише раз на чотири роки.
А поки на носі у нас… кохання! (І не тільки на носі*) ), бо 14 лютого вже в дорозі і несе на своїх амурних крилах свято любові. Але не всі сприймають цей день як свято. Тому ми підготували номер так, щоб зацікавити всіх у читанні. Слідкуйте за змістом та переходьте на потрібну сторінку!
Міні - зміст газети «На Хвилі»:
1)Ті, хто має другу половинку і визнає 14 лютого за свято – вам на сторінку 2.
2)Ті, хто визнає це свято, але поки що не знайшов свого/свою Валентина/Валентину – див. сторінку 3.
3)Ну і для тих, хто цього дня живе за звичайним режимом і лягає спати як зазвичай – вам на стор. 4
Ми постаралися подбати про усіх!*)
Приємних вам вражень !
Залишайтесь на хвилі…
P.S. Не забувайте заходити на Studnubip.com, де ви зможете знайти всі новини університету та поспілкуватися на форумі зі студентами, але там же є і електронний варіант нашої «На Хвилі».
Знайдіть нас усюди! =)

Шановні студенти! Якщо ви маєте новини стосовно вашого факультету, гуртожитку, групи чи ще якусь новину нашого університету і хочете висвітлити їх в «На Хвилі»/ Студнубіп. ком/ «Університетський кур’єр»- ми про все цікаве напишемо =)

Кохання

Казкарями усього світу доведено, що закохані живуть довго і щасливо, і помирають в один день. А нам до того «одного дня» ще ой як далеко, а тому головна наша задача – це зробити сьогодення «довго і щасливо».
Якщо Ви це читаєте, значить Ви маєте хлопця/дівчину і ви зустрічаєтеся. (Ну або Ви просто любите «НХ» і читаєте УСЕ). А попереду майорить свято всіх закоханих . І хоча у вас і так кожний день як казка, але хочеться, щоб цього дня було взагалі «Ну ващее!» *). Пропонуємо вам «План дахозносного (типу «крышесносного») свята»(але ви його підкоректуйте для себе).

7:00 Підйом! Свято-святом, але у вівторок є пари!
Для тих, чия половинка живе у гуртожитку: береш мобільний телефон, набираєш свою половинку (вона точно в таку годину вже не спить, а вже готується з п’яти ранку, бо має виглядати у цей день найгарніше) і вітаєш її.
Для тих, чиє кохання живе на квартирі: приїжджаєш до неї о сьомій ранку, вітаєш криком: «Де мій сніданок?». Звичайно, твоя половинка буде вражена, а ти продовжуй: «Я припустив такий розвиток подій, тому про все подбав» і діставай торт у вигляді серця, подібного виду печиво, гарячий шоколад, сосиски зв’язані між собою у формі серця тощо. І не забудь про квіти!
P.S.Можна б було у двох випадках зробити однаково(як в гуртожитку, так і в квартирі), але чомусь коменданти гуртожитків не пускають нікого з відвідувачів…
8:30 Добросовісно на парах!
15:30 Святкова прогулянка містом зі своєю половинкою. Виконання «Вальсу кохання» під здивовані погляди оточуючих у метро, на Майдані, у ТРЦ та у всіх невідповідних місцях! Домовтеся, що будете танцювати як мінімум у п’яти різних місцях. Традиційне відвідування «Мосту Закоханих», пускання там мильних бульбашок, паперових літаків.
А якщо ви ну зо-о-овсім закохані, то ви можете влаштувати прямо на вулиці власне несправжнє весілля і попросити когось із перехожих, щоб засвідчили ваш шлюб (його можна закріпити підписами на валентинці або на звичайному аркуші А4)
17:00 Не забудьте про чай, адже на вулиці холодно. До речі, «чайну церемонію» можна провести саме на вулиці, а не в приміщенні.
18:00 Можна спробувати організувати мітинг під гаслом «Закохані усіх країн – об’єднуйтеся!»
19:00 Найголовніша частина свята
Влаштуйте своїй половинці «Зливу сердечок». Буквально обкидайте валентинками - сердцями своє кохання. Тільки обережно, щоб це не викликало зворотню реакцію.
19:30 Влаштуйте фотосет і назвіть його, прикладом, «Лав із…» чи тому подібне. Підключіть фантазію для створення власних креативних фотографій!
21:00 – і до тих пір, допоки пускають у гуртожиток Ви краще за нас знаєте свою половинку, а тому подумайте, як зробити їй приємно і так, щоб це свято запам’яталося на довго.
А ми бажаємо вам гарного настрою і кохання!

Зітхання

Життя прекрасне, правда? Але чомусь саме цього дня воно таким не здається. Куди не поглянеш – усюди ходять солодкі парочки, тримаються за руки та вітають одне-одного. А ти повертаєшся після пар додому о 14-30 і цілий день сидиш в Інтернеті. Щ о ж робити, коли так хочеться романтики, а того єдиного/ тієї єдиної поки що не має? Ми маємо відповідь на це питання і можемо в дечому допомогти.
Для початку, треба цього дня виглядати так вишукано і гарно, щоб перехожі оберталися для того, щоб ще раз поглянути на таку красу. З самого ранку можна привітати всіх знайомих з Днем Валентина наступним чином: з піснею «Я люблю тебя до слез» у власному голосному виконанні і зворушливістю в очах можна розбудити всіх у кімнаті, а також привітати коменданта і вахту.

Можна прикріпити на одяг сердечко з надписом «Моє серце вільне». Повірте, увага вам забезпечена!
Якщо у вас є таємне нерозділене кохання, то цього дня просто необхідно нарешті підійти до нього і познайомитися. Ось деякі оригінальні методи знайомств, з яких завжди можна вийти «сухим із води»
1) Вибачте, у Вас так сяють очі... а в мене вдома лампочка перегоріла... Не допоможете?
2) (Ти)Привіт! Ти випадково не знаєш, що в перекладі з англійської означає "How do you do?"?
(Твоя симпатія явно відповість): "Як справи?"
(Ти) У мене просто ЧУДОВО!!! Настрій чудовий!!! Погода - супер!!! Бла...бла...бла. А що в тебе новенького? (і далі має розпочатися активний діалог)
3) (Продовження забезпечено після такого!): Викликайте швидку! Мене тільки-що Амур підстрелив…
4) (Підходиш і запитуєш): Дівчино/хлопець, можна з вами поруч пройтися, бо до мене різні тут чіпляються…
5) Можна зробити вигляд, що відбувається соціальне опитування на тему: «Як краще познайомитися з …»

І не забувайте, що цього дня одинокі серця активно шукають один-одного, тож не пропускайте святкові вечірки, не сидіть вдома, дивлячись романтичні фільми і зітхаючи, а самі творіть свою долю, адже десь обов’язково ходить така ж одинока людина і шукає саме тебе!
Мужності вам і ШАЛЕНОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОХАННЯ!

Нерозуміння

На кожну дію, як відомо, існує протидія. В плані 14 лютого я знаю багато людей, що не сприймають цей день за свято . Основним аргументом є те, що кохання, як і життя,- поняття щоденне, і виражати свої емоції та почуття, робити людині свято потрібно кожного дня , а не в якийсь стандартний відведений для цього день.
Інші не сприймають його з інших власних причин, але факт залишається фактом: абсолютно кожен день має бути святом =) Не хочете святкувати День Святого Валентина – не потрібно, можна святкувати і інші події, які сталися цього дня.
Можна святкувати чиїсь іменини. Якщо у вас серед знайомих є Валентин, Кирилло, Мефодій, Василь, Гаврило, Петро, Микола або якщо знайдуться Іордан, Давид, Каріон, Перпетуя і навіть Ревокат, Сатир, Саторніл, Секунд, Симеон, Тимофій, Трифон, Феліцитата, Агафодор, Анастасій та Вендіміан, то сміливо ідіть з подарунком до іменинника!) (Цікаво, хоч у когось є знайомий Секунд? Чи Ревокат?)

Цього дня Радянська Росія перейшла на григоріанський календар.
Свято для всіх, хто має відносини з хімією: цього дня у 1961 році відкрили 103 елемент – Лоуренсій! Ваше святкування може продовжитися відкриттям нового, 119 елемента.
А в 2003 році цього дня у віці 6, 5 років померла клонована вівця Доллі. Ні, не можна таке святкувати.
Любителі Інтернету! Радійте! Цього дня був створений наш вірний друг, розсіювач смутку - Ютуб!
Якщо жодна із вищезазначених причин вам не підходять – придумайте свою особисту. Але знову таки – не сидіть вдома: гуляйте, стрибайте, літайте – все, що завгодно, тільки не перед комп’ютером.
А ми бажаємо вам ШАЛЕНОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОХАННЯ!
І майте на увазі, що під словом «святкування» ми маємо на увазі культурно проведений час.

Редактори:
Рухлов Костянтин, студент ф-ту Енергетики і Автоматики, 4 курс,
Миголь Маша, студентка ф-ту Біотехнології, 2 курс 

Опубліковано on Лют 15th, 2012 and filed under Публікації. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)