Засідання Ради Студентської організації. Новини

На засідання Ради Студентської організації з візитом прибув новий директор центру культурно-виховної і соціальної роботи Дмитро Костянтинович. Здається, людина дуже рішуча. А нам ця рішучість до вподоби, тому що тільки з таким настроєм і такими діями ми можемо зробити життя ідеальним (в межах реального, звісно).

На порядку денному піднімалися важливі питання, але більшість із них за ініціативи Студентської організації та за допомоги Дмитра Костянтиновича мають бути вирішені у найближчий час. Радійте мешканці "безінтернетних" гуртожитків, скоро така проблема буде вирішена (проте, "скоро"- поняття невизначене, але до травня має бути...сподіваємося). Обговорювали проблеми облаштування місць для паління, організації дозвілля студентів, проведення агітаційної роботи за здоровий спосіб життя, а з ним - поліпшення спортивного життя молоді. До речі, якщо ви маєте проблеми чи адекватні скарги, то ви можете звернутися до Дмитра Костянтиновича у його блозі на нашому сайті, який з'явиться в найближчі дні, де ви отримаєте вичерпні відповіді. А поки пишіть в книгу скарг і пропозицій.

А щодо дозвілля студентів: цікаво, чи буде доречним організація концертів, де виступатимуть "зірки" факультетів або ще досі невідомі університетські зірки, але виключно з сучасними номерами?
Свої коментарі залишайте нижче.

Тільки спільними зусиллями ми зробимо життя кращим!

Залишайтесь на хвилі...

Опубліковано on Лют 8th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)