4 лютого PinchukArtCentre проведе лекцію канадського фотографа Джеффа Волла

 «Краса фотографії вкорінена у великому колажі, яким і є повсякденне життя. Тобто це комбінація цілком конкретних і специфічних речей, що створюються ніким і кожним, все, що стає доступним лише після того, як поєднується в картину». 

 Джефф Волл в інтерв’ю Аріель Пелен, Phaidon, 1996р.

 

 

PinchukArtCentre запрошує на лекцію Джеффа Волла, яка відбудеться в рамках його першої у Східній Європі персональної виставки під назвою «Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна». Лекція відбудеться в суботу, 4 лютого 2012 року, з 16:00 до 18:00 в актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60, червоний корпус)

 На лекції Джефф Волл представить свої роботи та технології, які він використовує в процесі творчості, супроводжуючи свою розповідь добіркою наочних матеріалів. Слухачі ознайомляться з історією створення проектів митця, а також його творчістю та художньою стратегією  в цілому. Після лекції художник відповість на запитання присутніх.

 Видатний канадський фотограф Джефф Волл завжди захоплювався масштабними живописними полотнами  – картинами, які окремо розташовуються на стіні і розкривають перед нами щось унікальне і важливе  – та  привніс їх властивості у фотографію. Деякі з його проектів містять прямі посилання на знакові картини, таким чином увиразнюючи зв’язок між різновидами мистецтва.

 Джефф Волл найбільш відомий своїми фотографічними зображеннями, підсвіченими у лайт-боксах. Його теми варіюються від «майже документальних» побіжних поглядів на міське і приміське повсякдення до детально розроблених, штучно сконструйованих зображень.

 Волл працював з новими цифровими візуальними технологіями від початку 1990-х рр. Вони розширили його мистецьку практику і дозволили працювати з такими формами фотомонтажу, які були майже неможливими до початку використання комп’ютерів в царині фотографії. Його монтаж непомітний, а картини завжди здаються єдиними і цілісними.

 Лекція Джеффа Волла відбувається за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 Експозиція Джеффа Волла під назвою «Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна» складається з 17 фоторобіт та 7 лайт-боксів. Вона розташована на 2-му та 3-му поверхах арт-центру і буде відкрита для відвідувачів з 4 лютого до 1 квітня 2012 року.

 Зважаючи на обмежену кількість місць, прохання зареєструватися на захід завчасно за тел. +38 044 590-08-58 або за електронною адресою info@pinchukartcentre.org

 До уваги представників ЗМІ: 

З питань стосовно акредитації на фото та відео зйомку події, будь ласка звертайтеся в прес-службу за електронною адресою press@pinchukartcentre.org

 Джефф Волл народився в 1946 р. у Ванкувері, Канада.

Він практикував і вивчав мистецтво з дитинства. З 1964 по 1970 рік вивчав історію мистецтв в Університеті Британської Колумбії у Ванкувері. Для отримання ступеню магістра в галузі історії мистецтва (1970), він написав дисертацію на тему руху Дада. З 1970 по 1973 рік Волл навчався в аспірантурі Інституту мистецтва Курто Лондонського університету. Він вивчав творчість Джона Хардфілда та Марселя Дюшана, історію мистецтва, кіно та фотографії.

 Він мав багато міжнародних персональних виставок, включно з ICA, Лондон (1984), Irish Museum of Modern Art, Дублін (1993), Whitechapel Gallery, Лондон (2001), Kunstmuseum Wolfsburg (2001), HasselbladCenter, Гетеборг (2002), Astrup Fearnley Museum, Осло (2004) і ретроспективи в Schaulager, Базель (2005), Tate Modern, Лондон (2005), Deutsche Guggenheim, Берлін (2007) і Museum of Modern Art, Нью-Йорк (2007).

 У 2002 році Волл був удостоєний премії Хассельблада (Hasselblad Award).

PinchukArtCentre
вул.
 Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, блок А,

Бесарабський квартал,

Київ, 01004

тел.: +38 (044) 590-08-58

e-mail: info@pinchukartcentre.org

 

Прес-служба PinchukArtCentre

e-mail: press@pinchukartcentre.org

Режим роботи: вівторок - неділя з 12:00 до 21:00.

Понеділок вихідний.

Вхід вільний.

Опубліковано on Січ 31st, 2012 and filed under Культура, Суспільство, Цікаві заходи. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)