Наталія Михайлівна – рулить! :)

Новий рік ще тільки-но почався, але вже приніс деякі зміни в наше з вами студентське життя. Доводимо до відома тих, хто ще не “в темі”: проректором із навчальної та культурно-виховної роботи тепер є Рідей Наталія Михайлівна, в минулому - декан факультету Екології та сталого розвитку (а ще трошки раніше – декан ф-ту Екології та біотехнології).

Сьогодні за круглим столом в Актив-Центрі (так-так, це саме той, що у приміщенні 11 гуртожиткуСтудентська організація познайомилася та  поспілкувалася з Наталією Михайлівною (а ще напоїли її чаєм =) ). Знаєте, Наталія Михайлівна одразу сказала, що іноді використовує зі студентами наш молодіжний сленг, бо так зручніше і швидше спілкуватися, а ми в свою чергу  взяли собі на замітку, що з таким модерн-підходом нашого нового проректора, вона нас точно зрозуміє у будь-якій ситуації (причому, з півслова =) ).  Отож, як висновок: шановні, все у нас буде ме-га кльо-во! *) Головне, як сказала сама Наталія Михайлівна, настроїтися на позитивізм!

А ми бажаємо вам усім бути здоровими, тепліше одягайтеся і не забувайте заходити на Студнубіп.Ком. А ще – чекайте новий випуск газети “На Хвилі”.

Па-па*)

ґФотографувала: Замуруєва Ірина

Опубліковано on Січ 30th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)