Освітянський бал “Gaudeamus igitur!”

Хоч День студента відмічається двічі на рік, але кожного разу хочеться чогось особливого, адже студентські роки проходять дуже швидко! Уже другий рік поспіль 25 січня студентів Ніжинського агротехнічного інституту гостинно запрошує Чернігівський державний технологічний університет на Освітянський бал "Gaudeamus igitur!". Цього року щасливчиками стали 4 пари зі студентів та співробітників інституту. Незважаючи на сесію, роботу всі восьмеро протягом трьох тижнів майже щовечора збиралися в танцювальній залі та хто вдосконалював, а хто тільки навчався основам мистецтва бального танцю. Особлива подяка за допомогу Оксані Анатоліївні Лисиці.

І ось настало довгоочікуване 25 січня, і ми вирушили на бал… Уже знаходячись біля центрального входу в університет поринаєш у неповторну атмосферу. Дорогу освітлюють факели, зустрічаєш дам у вечірніх сукнях з кавалерами у фраках та з метеликами… Прикрашене фойє, зала, симфонічний оркестр – від усього цього може голова піти обертом, але ось уже починається сам бал! Ведучим вечора уже традиційно став відомий балетмейстер Олексій Литвинов. Його майстер-клас усі запам’ятають надовго!!! В довершення цього були показові виступи чемпіонів Європи, двох танцювальних пар із команди Олексія Литвинова.

Танцюючи вальс, фокстрот, кадриль, танго та багато інших танців непомітно промайнув час, і казковий бал завершився. Але отриманих вражень нам вистачить іще надовго! Тож готуємо нове вбрання і з нетерпінням чекаємо нового балу!

Юлія Бережняк

Опубліковано on Січ 29th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)