«На Хвилі» 5 випуск. «Скоро новорічний сніг»


 27.12.11

Маємо знати. Мусимо

1 грудня Соціальний Центр на чолі з Іриною Даценко взяв на себе місію «просвещения» молоді щодо необдуманих вчинків, що стосуються двох людей, які ♥ один одного. У кожному корпусі представники Соц Центру закликали людей стати солідарними до жертв вірусу імунодефіциту. В знак солідарності пропонувалися червоні стрічки, що прикріплюються на одязі біля ♥
Володіючий інформацією володіє світом. Ми маємо знати про проблему, щоб захистити себе, своїх близьких та коханих людей.

З наступаючими новорічними святами!!!

Бажаємо вам побільше натхнення в 2012 році. :)
Проведіть відведені святкові дні не тільки на відпочинок, а й на пошук себе, навчіться чомусь новому, проаналізуйте зроблене вами за цей рік і заплануйте на наступний...і ОБОВ'ЯЗКОВО пограйте в сніжки. :)

Колонка реактора

Я її обожнюю! Я її безмежно люблю!
Нарешті вона з`явилася! І може це трохи банально - розмовляти про НИХ в кожному номері, - але воно того варте. Просто неможливо стриматися, так хочеться передати ті почуття, які починають вирувати з її приходом. Неважко здогадатися, що я говорю про пори року, а даному випадку – про найкращу пору року в світі =) (з власної суб`єктивної точки зору). Грудень - місяць казки. Лише на хвильку уявіть: морозного вечора ви виходите на вулицю. Нічне темне небо пригоршнями яскравих зірок розкидало по небу зодіакальні знаки, і хоча ти можеш знайти тільки Велику Ведмедицю, але ти точно знаєш, що ота зірка над головою – Полярна. Озираєшся навкруги, помічаєш вихор сніжинок, що особливо помітні при світлі вуличного ліхтаря; бачиш у вікнах будинків і на вітринах магазинів новорічні гірлянди і прикрашену ялинку; всі поспішають заховатися від морозного повітря, а ти його вдихаєш на повні груди, посміхаєшся, а потім виводиш пальцем на снігу символ ♥
Бо ти дійсно любиш: життя, маму, свою(го) дівчину/хлопця, кота, університет. І ти любиш їх всім ♥
А ми сподіваємося, що і «На Хвилі», і Студнубіп.ком також зайняли місце у вашому ♥
P.S. Ми вас  ♥

«Благодійна вечеря»

+1 до списку благородних справ Студентської організації НУБіП України.
Хто ще не знає, сьомого грудня був проведений проект «Благодійна вечеря», де наші гості, які вклали свій внесок в благодійну справу для реалізації Соціальних проектів СО, мали змогу поспілкуватися з нашими конкурсантами та конкурсантками: красенями і красунями цього і минулих років, активістами, спортсменами і просто цікавими людьми.

Атмосфера вечора була насичена позитивними емоціями, чому посприяли виступаюча на сцені збірна КВН ветеринарного факультету та оригінальні ведучі зі своїми конкурсами та питаннями.
Загалом всі отримали позитивні емоції і, сподіваюсь, дізнались багато чого нового від спілкування один з одним.

Висновок: цей захід буде проводитись повторно. Будуть враховані всі недоліки і недопрацювання Наступний проект планується на січень-лютий.
Ви вважаєте себе цікавою людиною і хочете взяти участь в наступному проведенні проекту «Благодійна  вечеря»? Пишіть на kostik@studnubip.com, прикріплюйте своє фото і коротко опишіть себе. Чекаємо

Між нами, дівчатами

Минулого разу ми розповідали вам про те, що справжня леді не може дозволити собі погані звички або нецензурні вислови. Зрозуміло, що цим «Курс Молодої Леді» не завершується. Одним із головних складових справжньої пані є смак. Недаремно вишуканих француженок називають справжніми модницями, хоча вони ніколи не дотримуються моди, а керуються власним смаком.
Головне правило – не переборщити у бажанні виглядати ефектно. Не можна одягати на себе три різнокольорові речі (більше трьох кольорів в образі), необхідно мати відчуття стилю і фантазії і розуміти, що краще одягнутися скромно і зі смаком, ніж навпаки. Ще один момент: краще купити одну річ, але якісну і дорогу, ніж багато дешевих. Правду кажуть, що ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі. Це ж стосується і взуття, яке завжди має пасувати до сумочки.
Дуже коротко вище описані най- найелементарніші правила, яких має дотримуватися справжня леді. Але пам`ятайте, що одяг має підкреслювати плюси, водночас приховуючи мінуси фігури.
І на останок: який би не був одяг і взуття, вони мають бути у відмінному охайному вигляді. Завжди.

 Та пробач вже ти його! :)

І знову дорога від гуртожитку до корпуса. Не можна не помітити, що на деревах висять аркуші з зізнаннями у коханні дівчині від містера А. Чесно, не маємо поняття, хто вони такі, але хочемо від імені всієї Студентської Організації звернутися до дами серця містера А. і попросити нарешті пробачити цього нещасного любовного креативщика. Якщо людина усвідомлює свою помилку і так наполегливо просить вибачення, то може він гідний того, щоб про нього переглянули думку?)
Ми бажаємо вам вічного взаєморозуміння. Але пам`ятейте, що ми - за все безпечне *)

10 шкідливих порад  хлопцям (по одному в номері)

Не доглядай за собою.
Мужик повинен завжди бути мужиком! Щось на кшталт Сергія Юрійович Белякова з Таганрога (з Нашої Раші), тільки в нього є одна перевага - гумор. Але про це пізніше. Хокеїсти одягають на матч щасливу футболку, яку ніколи не перуть у разі перемоги. А ти вважай кожен день святом! Вранці краще поспати зайві півгодини, ніж піти почистити зуби й умитися. Адже МОЗ кричить, що тривалий здоровий сон корисний для організму і кольору обличчя. Так краще бути рум'яним і брудним, ніж з мішками під очима і чистим. Щоправда, ніхто не згадує, що о другій годині ночі сидіти в інеті шкідливо і лягати потрібно в дев'ять ...

Хіба так можна ?

Хтось зламав екологічні стенди (які розташов. по дорозі від 11 гурт. до 1 корп.).
Немає просто слів, щоб  описати нерозумність цього вчинку.
Було так гарно: поставили стенди, що закликали до охайного поводження з природою, до її оберігання. І стояли вони, нікого не чіпаючи, радуючи зір, що, мовляв, нарешті щось робиться корисне. І не пройшло і півмісяця, як хтось не надто розумний їх зламав: спочатку один, а потім інший.
От чому через таких людей мають страждати інші? Людина, яка не цінує чужу працю, через яку наша країна буде занепадати, бо не можна ж нічого зробити для розвитку, бо все ж зламають якісь дегр@данти.
Мені прикро.

На допомогу 212 маршрутці  приходить «одиничка»

Ось вже з початку грудня між корпусами і гуртожитками нашого університету курсує нова маршрутка під красивим номер 1!
Кінцеві станції: станція метро "Голосіївська" і автостанція "Південна".
Проїхатися на ній у вас є можливість з 7:30 і до 19:30.
Ціна повинна порадувати: всього
1 грн. 50 коп.

Не вистачає спілкування з
однодумцями?
Швидко закривай нецікаві сайти і вбивай в адресному рядку наступне: http://studnubip.com/forum/  :)

Ніхто не без уваги!

Пам`ятаєте, як 19 грудня, тільки-но прокинувшись, шукали подарунки під подушкою від Миколая? Це було просто нереально, щоб він не прийшов вночі і не приніс подарунок. Адже ми починали чекати свято десь ще за два тижні до його початку. А уявіть собі, що є діти, до яких Миколай або взагалі не приходить, або приносить зовсім не ті подарунки, які були у нас. Прикро, але це правда.
Тому Соціальний Центр Студентської організації Національного університету біоресурсів та природокористування України хоче подякувати всім студентам, які не були байдужими до дітей-сиріт і які допомогли «доставити» радість разом з подарунками, які були зібрані з вашою допомогою і передані дітям.
Діти – наше майбутнє. Подбайте про майбутнє.

Юридична клініка

Викладачами-практиками та студентами-консультантами Юридичної клініки Національного університету біоресурсів і природокористування України надається БЕЗОПЛАТНА правова допомога.
Подробиці:
- Адреса: м. Київ,
вул. Васильківська, 17, корп.6, оф.301-302.
- Графік: пн.,вт,ср,чт, пт з 14:35 год до 18:00 год
- Адміністратор ЮК НУБіП України: Анастасія Воловненко
- тел. 096 757 84 27
- сайт: pravolife.pp.ua

Нагородження переможців спартакіади

16 грудня пройшов Спортивний вечір в НУБіП України в ході якого були оголошені переможці спортивних змагань, що проводилися в нас в університеті протягом всього року. В ІХ спартакіаді серед студентів, що поживають в гуртожитках трійка лідерів виглядає так:
1 місце – гуртожиток № 7
2 місце – гуртожиток № 1
3 місце – гуртожиток № 11

Не залишайся і осторонь ти! Здорове майбутнє нації за нами!

Редактори:
Рухлов Костянтин, студент ф-ту Енергетики і Автоматики, 4 курс,
Миголь Маша, студентка ф-ту Біотехнології, 2 курс 

Опубліковано on Січ 15th, 2012 and filed under Публікації. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)