Давайте їхати додому!

Скоро Новий Рік, який прийнято зустрічати всією родиною або в колі найближчих друзів, адже з ким НР зустрінеш, з тим його і проведеш. А нам в майбутньому році необхідні лише вірні люди поруч, чи не так?
На жаль чи на щастя, але зимову сесію студенти нашого вузу складають до НГ. Що тут? Недосипання, переживання, зубріння.. А що там, вдома? Як би це не звучало, а вдома : «Ну ще трошки, ну? Ну з’їж ще котлетку одну. А ось ще ложечку картоплі. І салатику ще додам…ооо…ну ще ось млинець і все!» І сидиш так два тижні від’їдаєш все, що було за півроку втрачено. А так, як свята, і по господарству особливо нічого допомагати не треба, сидиш собі днями, біла компа чи телевізора, тягаєш цукерки прямо з-під ялинки і «втикаєш» в екран. Ось воно, щастя) Не знаю, чи так в усіх, але погодьтеся, що такий егоїстичний початок є у багатьох)))

Так непомітно минає два тижні. А поки вони ще не минули – давайте побажаємо успіху тим, хто буде ще в найближчі дні здаватиме останні екзамени і будемо чекати Нового Року. Але про нього ми ще поговоримо в найближчі дні. Чекайте.

І це ще.. залишайтесь на хвилі*)

Опубліковано on Гру 27th, 2011 and filed under Різне. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)