Юридична клініка НУБіП України

ННІ земельних ресурсів та правознавства >> Юридичний факультет >> Юридична клініка НУБіП України

Викладачами-практиками та студентами-консультантами юридичної клініки Національного університету біоресурсів і природокористування України  надаються БЕЗОПЛАТНО наступні види правової допомоги:

Юридична клініка — це структурний підрозділ юридичного факультету, в межах якого студенти надають безкоштовні юридичні консультації особам, що не можуть собі дозволити звернутися за платною юридичною допомогою. Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 592 від 3 серпня 2006 року «Про затвердження Типового положення про юридичну клініку вищого навчального закладу України», юридичні клініки мають функціонувати в усіх навчальних закладах III-IV рівнів акредитації, що здійснюють підготовку фахівців за напрямом «Право», незалежно від форми власності та підпорядкування.
Юридична клініка зазвичай має дві головні мети:

1. надання безоплатної юридичної допомоги малозабезпеченним верствам населення - клініка дозволяє цим людям, що дуже часто не знають про свої права, отримати доступ до правових послуг.
2. навчання студентів-правників шляхом практичного застосування отриманих знань. Працюючи у юридичній клініці, студент має можливість застосувати отримані впродовж навчання свої теоретичні знання на практиці.

Юридичну клініку Національного університету біоресурсів та природокористування України було створено наказом ректора № 812 від 12 грудня 2008 року. Це соціально-значущий проект, спрямований надавати безкоштовну правову допомогу соціально-вразливим верствам населення, студентству, пенсіонерам, безробітним, молодим парам, людям, які працюють, але не отримують зарплату, а також простим людям, в яких немає достатньо коштів на оплату гонорару адвокату тощо.
Основні завдання юридичної клініки:

  • надання студентам юридичної клініки можливості набуття навичок практичної діяльності за фахом;
  • створення місць для проходження студентами навчальної та виробничої практики;
  • надання громадянам соціально вразливих верств населення безоплатних юридичних консультацій;
  • проведення заходів з правової освіти населення;
  • забезпечення можливості спілкування студентів під час навчального процесу з фахівцями-практиками судових і правоохоронних органів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування з питань їхньої діяльності;
  • створення ефективного механізму обміну інформацією між населенням, засобами масової інформації та юридичною клінікою, що дозволить оперативно реагувати на практичні проблеми громадян.

Основоположні загальнолюдські принципи юридичної клініки:

- поваги до права, справедливості, людської гідності;
- спрямованості на захист прав і свобод людини;
- гуманізму;
- законності та верховенства права;
- об’єктивності;
- безоплатності надання правової допомоги;
- конфіденційності;
- компетентності та добросовісності.

• Адреса: м. Київ, вул. Васильківська,17, корп.6, оф.111.
• Графік: пн.,вт,ср,чт, пт з 14:30год до 17:00 год
• Адміністратор ЮК НУБіП України: Анастасія Воловненко
• тел. 096 757 84 27
• сайт: jurist-nubip.at.ua
• e-mail: jurist-nubip@ukr.net

Опубліковано on Гру 15th, 2011 and filed under Наука, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)