Нема планів на зимові канікули?

Холодні ранки, похмурі аудиторії і зима вже наступає на п’яти, та якщо не хочеш мерзнути в Києві і твоя душа ще шукає нових вражень, тоді ти звернувся за адресою. Розпочався набір на зимові стажування!
Коли набридне гратися в сніжки та лавірувати на тротуарах-ковзанках,
наздоганяй літо в Індії, Єгипті чи Нігерії.
Якщо ж салати, ялинка та мандарини вже приїлися, приєднуйся до незвичайних святкувань Нового року у Бразилії, Китаї чи Туреччині.
А можливо їхати далеко не дуже до вподоби, тоді наші найближчі країни відкриті для тебе і мають чим тебе здивувати, так що не гай часу і відправляйся в Росію, Румунію, Сербію, Угорщину чи Польщу
Але окрім подорожей та вражень, ти отримуєш колосальний розвиток, розуміння інших культур, та натхнення . У тебе є грандіозна можливість стати частиною іншою нації, вплинути на чиєсь життя чи просто показати хто ми такі українці. Не прогав такої можливості!

Проект Bright Young Trainer саме для тебе!

Дізнатися більше про проекти та країни стажувань: http://youngtrainer.org.ua/

Звертайся : nataliia.kotenko1@aiesec.net

Реєструйся! ua.join-aiesec.com

Не прогав такої можливості!

Опубліковано on Гру 15th, 2011 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)