Як ми обмінювались досвідом…

11 ранку, субота. Ну хто ще не спатиме, як не активісти НУБіП України? 10 грудня 30 студентів мали нагоду відвідати Міжнародний навчально-практичний форум “Обмінюємось досвідом – вирішуємо проблеми працевлаштування!», організований Всеукраїнською спілкою молодіжних громадських організацій «Спілка об’єднань молоді України», що проходив на базі санаторію Пролісок в Конче Заспі.

Починаючи з 1го дня, учасники були залучені до роботи, а саме одразу ж після офіційного відкриття відбувся практикум на тему «Робота, стажування, навчання за кордоном: можливості та перспективи. Реалії роботи за кордоном.» Ігор Топольник, представник Student’s Travel детально розповів про такі програми стажувань за кордоном як Work and Travel та AU-Pair. Доповнили презентацію можливостей виїзду за кордон Яна Багінская та Олексій Крюков, представники ВСМГО «Аспект», що консультує та надає допомогу студентам, бажаючим стажуватись саме в Америці та Канаді. Рябенко Валерій, представник МГО «Четверта Хвиля» сфокусував свій практикум на реаліях роботи за кордном, подекуди не таких ілюзорно-ідеальних як могло б здаватися.
Ввечері учасників порадував невеличкий музикальний сюрприз підготований молодіжним ансамблем школярів «Колобок співає рок», досить цікава інтерпретація на тему класичних казок нашого дитинства.

2й день форуму не залишив учасників байдужими, адже функціонувало 3 секції з різними тематиками. А саме, «Самопрезентація шукачів роботи: рекомендації та поради», проведена Борисенко Олексієм, засновником Центру працевлаштування «Імпульс» (КНУ ім. Т.Шевченка), тренером, HR-менеджером. Імітація реальної співбесіди з реально-написаним учасниками резюме дала змогу уявити що таке співбесіда з роботодавцем, стресова манера проведення інтерв’ю, вилка зарплат.

Представниками програми Волонтери ООН в Україні, Іваном Дехтярем та Євгенією Рудковською були презентовані можливості волонтрества в Україні, яких в контексті ЄВРО 2012 буде досить велика кількість, а також можливі перспективи подальшого продовження волонтерської програми в будь якій точці планети.
Говорун Тетяна, експерт у питаннях державної підтримки працевлаштування молоді надавала консультації з правових аспектів працевлаштування молоді та державних закладів і програм для початку кар’єри.
Експертом у питаннях оподаткування в Україні, Марченко Сергієм було проведено тренінг з систем оподаткування в Україні за новим податковим кодексом, розглянуто аспекти єдиного податку.

Форум був чудовою нагодою обмінятися практичним досвідом з іншими студентами та почути об’єктивну критику від професіоналів HR-у та держспівробітників, зрозуміти свої переваги та недоліки, що безперечно послугує стимулом для подальшого самовдосконалення!

Замуруєва Ірина

Опубліковано on Гру 11th, 2011 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)