Ось і провели «Благодійну вечерю»

Сьоме грудня закінчилось.
+1 до списку благородних справ Студентської організації НУБіП України.
Хто ще не знає, вчора був проведений проект «Благодійна вечеря», де наші гості, які вклали свій внесок в благодійну справу для реалізації Соціальних проектів СО, мали змогу поспілкуватися з нашими конкурсантами та конкурсантками: красенями і красунями цього і минулих років, активістами, спортсменами і просто цікавими людьми.
Атмосфера вечора була насичена позитивними емоціями, чому посприяли виступаюча на сцені збірна КВН ветеринарного факультету та оригінальні ведучі зі своїми конкурсами та питаннями.
Загалом всі отримали позитивні емоції і, сподіваюсь, дізнались багато чого нового від спілкування один з одним.

Висновок: цей захід буде проводитись повторно. Будуть враховані всі недоліки і недопрацювання :) Наступний вже планується на січень-лютий.

Ви вважаєте себе цікавою людиною і хочете взяти участь в наступному проведенні проекту «Благодійна вечеря»? Пишіть на kostik@studnubip.com, прикріплюйте своє фото і коротко опишіть себе. Чекаємо :)

Фото з вечері можете переглянути нижче. Обговорення подальшого розвитку проекту розпочато на форумі. Емоції учасників проекту читаємо в комментарях, трохи нижче від фото :)

Фотограф: Наташа Котенко

Опубліковано on Гру 8th, 2011 and filed under Проекти, акції. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)