Ніхто не без уваги!

Пам’ятаєте, як 19 грудня, тільки-но прокинувшись, шукали подарунки під подушкою від Миколая? Це було просто нереально, щоб він не прийшов вночі і не приніс подарунок. Адже ми починали чекати свято десь ще за два тижні до його початку. А уявіть собі, що є діти, до яких Миколай або взагалі не приходить, або приносить зовсім не ті подарунки, які були у нас. Прикро, але це правда.

Тому Соціальний Центр Студентської Організації Національного Університету Біоресурсів та Природокористування України звертається до всіх студентів з проханням не бути байдужими до дітей-сиріт. Ми можемо їм «доставити» радість разом з подарунками, які будуть зібрані з вашою допомогою. Якщо у вас є непотрібні іграшки, дит.одяг, канцелярські прилади, або інші речі (аксесуари, портфелі, книжки, спортивні атрибути тощо) і в гарному стані – передайте їх через представників Соціального-центру на своїх факультетах або зверніться до Голови СО факультету.

Бажано зібрати речі до 18 грудня.

Діти – наше майбутнє. Подбайте про майбутнє.

Якщо виникають якісь питання: 063-689-50-52 (Даценко Іра), 095-174-00-71 (Люда Ракул)

Опубліковано on Гру 5th, 2011 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)