День народження – це свято, яке асоціюється з хорошим настроєм

День народження – це свято, яке асоціюється з хорошим настроєм, подарунками і цікавими гостями. Саме таким було святкування у Студентської організації НУБіП України, яка 22 листопада відзначала 17 річницю від свого заснування.

Цей день став приводом підвести підсумок і проаналізувати свою діяльність, обговорити пріоритетні напрями роботи та просто поділитися позитивними емоціями. Як же все відбувалося? Цікаво? То ж читайте далі.
29 листопада о 16.00 Рада Студентської організації НУБіП України зібралася в Актив-центрі – приміщенні, яке було відкрите лише близько року тому, але вже зуміло стати тим місце, де відбуваються найцікавіші та найкреативніші зустрічі.

Та почалося це особливе засідання святково – з задування свічок на іменинному торті. Звичайно ж яке свято без гостей. І вони були. Привітати Студентську організацію завітали Ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України, Герой України, академік Дмитро Олексійович Мельничук, директор ННІ рослинництва, екології і біотехнологій, член-кореспондент НААН, почесний голова ВМГО «Спілка молодих аграріїв», професор Максим Дмитрович Мельничук та директор навчально-наукового центру культурно-виховної і соціальної роботи Руслан Васильович Сопівник.

Першим привітав студентських лідерів Дмитро Олексійович, який згадав як все починалося, що ми маємо нині, куди рухаємося далі і, як заведено, дав декілька батьківських порад. Він побажав Студентській організації вічної молодості та нових перемог, успіху в усіх починаннях. Максим Дмитрович та Руслан Васильович також від щирого серця привітали Студентську організацію. Побажали завжди рухатися лише вперед та ніколи не зупинятися на досягнутому. І яке ж день народження без подарунків. В честь 17 річниці з дня створення Студентській організації гості подарували ноут-бук та акустичну систему, щоб Студентська організація завжди йшла в ногу з часом.

І що було чути найприємніше – це про особливу дружню, навіть сімейну атмосферу, яка панує в Студентській організації, і яку помічають всі, хто завітає на засідання Ради студентської організації. То ж ласкаво просимо і Вас в нашу студентську сім’ю!!!

Галя Македон

Опубліковано on Лис 30th, 2011 and filed under Вітання, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)