Краса врятує світ

З року в рік викладачі та студенти Національного Університету Біоресурсів і Природокористування України очікують на цю хвилюючу подію. Це не просто конкурс, не просто концерт, не просто визначення найкрасивіших дівчат університету. Це - традиційне свято, що несе в собі красу, молодість, талант і гарний настрій.

Цього року конкурс «Красуня НУБіП України» мав деякі відміни у порівнянні з минулорічними. Він був присвячений Дню студента, а тому проходив він не весною, як то було раніше, а восени. За титул першості змагалися лише дівчата, і ведучих вже було не двоє, а четверо.

Перед початком конкурсу всіх запрошених розважала жвава музика, поки глядачі займали свої місця в залі. У той же час відбувалися останні приготування. Організатори конкурсу помітно хвилювалися. А нам залишалося тільки здогадуватися, у якому стані в цей же час перебували учасниці конкурсу, адже кожна з красунь розуміла, що на неї дивитимуться декілька сотень пар очей, а найголовніше – їх виступи оцінюватимуть люди, які є кваліфікованими асами своєї справи – вельмишановне журі. Учасниці хотіли довести , що достойні представляти свій навчальний заклад/ННІ/факультет, виправдати покладені на них надії. А в очах найсуворіших, найкритичніших, але в той же час і найрідніших глядачів – батьків, кожна дівчина вже була переможницею і королевою.

А в той час зал потопав у квітах та найнесподіваніших, найрізноманітніших та найпотаємніших сподіваннях. Учасниці дуже хвилювалися, тому іноді здавалося, що із-за куліс чутно швидкий унісонний стукіт 23 сердець.
Вимикається світло, всі погляди зосереджуються на сцені, на якій перед кулісами з’являються ведучі і починають довгоочікуваний конкурс. Очевидно, що всі присутні чекали відкриття завіси, адже якось інтуїтивно відчували, що за ними коїться щось абсолютно відмінне від звичайного буденного, наближене скоріше до казки. І не помилилися: кафедра культурології підготувала дійсно ефектне шоу, що підтримувалося на протязі всього конкурсу гучними та вдячними оплесками глядачів. Взагалі, тепла підтримка залу, активні овації не втихали на протязі всього вечора, що тривав майже п’ять годин. Але повернемося до головних винуватців свята – конкурсанток. Під звуки сучасного треку з українськими мотивами дівчата продефілювали і вперше показали свої найсильніші сторони, і що вони прийшли сюди перемагати. Згодом, після закінчення дефіле, ведучі пояснили про нововведення цьогорічного конкурсу: учасниці мали представити себе та свої найголовніші таланти у вигляді відеофільму про рідний край. Ось тут кожен міг проявити себе у найрізноманітніших іпостасях : від режисера до декоратора, віл актора до гримера, від моделі до фотографа. Красуні намагалися здивувати публіку, тому кожний відеоролик був по-своєму оригінальний, бо батьківщина кожної – неповторна і цікава, отож глядачі здійснили подорож по Україні, навіть не рухаючись з місця.

Після дефіле конкурсанток у ділових костюмах, почався справжній зорепад талантів. У виконанні красунь лунали відомі українські народні та закордонні пісні, було декілька постановок танцю: бальних, сучасних і балету. Конкурсантка Ващук Дар’я продекламувала римований твір по кохання і зірвала шквал оплесків.
І хоча повівало хвилюванням від сцени, але дівчата трималися гідно та професійно. Ще б пак, вони витримали тяжкі п’ять днів невпинних репетицій!

Із привітаннями до дня студента на сцені виступали Наталія Шелепницька та Дмитро Андрієць, що подарували присутнім приголомшливі пісні. Велику насолоду глядачі отримали від номерів ансамблю бального танцю «Чарівність» і «Дівоче сузір’я», виступу гурту «Октава», Сергія Олєйникова, дуету Ірини Горго і Катерини Іванової та інших зірок університету.

І ось журі йдуть до нарадчої кімнати, щоб визначити переможницю конкурсу «Красуня НУБіП України - 2011». Для прийняття такого важливого рішення потрібен час, який заповнили музичні номери вихованців університету, яких підготували викладачі кафедри культурології. Не минуло і півгодини, як ведучі оголосили, що рішення прийнято і вони готові оголосити, хто ж підкорив серця журі найбільше. Головний подарунок від кіномодельного агентства “Neo” – титул «Міс NEO» отримала Петрова Олена. Титул Міс глядацьких симпатій і пам’ятні подарунки отримала конкурсантка Дар’я Ващук, що представляла ННІ рослинництва, екології та біотехнології. Віце-міс стала Юлія Мартенко з ННІ Бізнесу.

Ну і нарешті Міс «Красуня НУБіП України» стала справжня красуня - Дар’я Кравченко, яка представляла природничо-гуманітарний ННІ.

Хочу щиро привітати переможниць конкурсу, а тим, хто тримався гідно - сказати, що все в житті обов’язково збудеться. Головне вірити в себе, не зупинятись і йти далі.

Маша Миголь
студентка факультету Біотехнології, 2 курс

Опубліковано on Лис 18th, 2011 and filed under Культура, Проекти, акції, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)