«На Хвилі» 4 випуск

 

Тема: «Студента треба любити! або ЧУДОва пора»

Скачати:
«На Хвилі» 4 випуск (1-4 сторінки)
«На Хвилі» 4 випуск (2-3 сторінки)

 

 

 

 

 

Справжній студент може і картоплю посадити, і будинок побудувати, і стіни пофарбувати, і город пересапати, надоїти двадцять літрів молока, а потім ще піти на дискотеку. А ще студенти можуть іноді блиснути своїми глибокими знаннями. Нещодавно сяйво від знань охопило увесь ННІ рослинництва, екології і біотехнології. Бо на супер кльовому брейн-ринзі команди першокурсинів з’ясовували, хто з них «мегамозок». Це був перший поштовх для інституту, який на інтелектуальному тижні (31.10 – 04.11) залишив інших позаду і зайняв перше місце! :)
«Огласите весь список!» - чутно десь за кадром.. Так ось він:
1 - ННІ рослинництва, екології і біотехнологій
2 - ННІ бізнесу
3 - ННІ лісового і садово-паркового господарства
4 - ННІ енергетики і автоматики
5 - ННІ земельних ресурсів та правознавства

 

Колонка реактора

Ви бачили коли-небудь чудо? Я не про йогурти зараз, а про справжнє диво! Ідучи 14.10.11 зранку на пари, я бачила…їжачка! Такого маленького, пухнастого…чудового! Особливо для мене їжаки – це диво. Якщо у американців символом доброї магії є єдинороги, то я разом зі своїм світобаченням вважаю, що у нас таку роль виконують їжаки, у яких замість чарівного рогу – магічно-дієвий ніс =) Потріть носик їжака – да прибуде вам щастя *). Проте, на жаль, не всі розділяють мою безмежно-віддану любов до всіх чотириногих братів наших менших. І трапляються випадки, коли деякі абсолютно неадекватні особистості поводять себе по-звірячому жорстоко по відношенню до тварин. Якщо у вас або у ваших знайомих є якісь агресивні нахили, то підіть краще по буцайте боксерську грушу, і всі свої емоції виплеснете, і гарну форму тіла отримаєте. А тваринок треба любити, бо вони маленькі і беззахисні. І дівчат не можна ображати, бо вони також маленькі і беззахисні …*)
На цьому все.
Чекайте нас. Читайте нас.
Чаос*)

P.S. Якщо ти маєш якісь ЧУДОві особливості та вміння, або хтось із твоїх знайомих володіють ними – пиши нам про це на СТУДНУБІПТОЧКАКОМ. Або ти знаєш якусь ЧУДОву людину в університеті – дзвони нам і розповідай про неї. Зв’язатися з нами можна за номерами 0681809722 або 0502009045.

 

Супер-пупер інтерв’юююю…

Від гуртожитку до університету

Поздоровлення з днем студента від імені Дмитра Олексійовича Мельничука

Сім чудес студента

10 шкідливих порад хлопцям (по одному в номері)

Студентська їдальня працює

 

Редактори:
Рухлов Костянтин, студент ф-ту Енергетики і Автоматики, 4 курс,
Миголь Маша, студентка ф-ту Біотехнології, 2 курс

Опубліковано on Лис 17th, 2011 and filed under Публікації. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)