Шановні студенти! Щиро вітаю Вас з міжнародним «Днем студента»

Шановні студенти!

Щиро вітаю Вас з міжнародним «Днем студента». Це свято молодості та надії,  а для тих, хто вперше у житті переступив поріг університету – ще й день, коли можна сміливо пишатись своїм життєвим вибором в бік знань та науки.

Цього року ми зустріли  майже 10  тисяч молодих людей. Перші університетські заняття, перші у Вашому житті лекції відомих вчених, які відкриють Вам світ пізнання та сходження до одвічних життєвих джерел і азів професійної майстерності. Саме в стінах університету Ви сформуєтеся як фахівці і видатні особистості.

Також, бажаю Вам у стінах нашої Альма-матер досягти своєї мети у житті і стати гідними продовжувати справу славних попередників, зустріти добрих і надійних друзів та знайти справжнє кохання. Впевнений, що зерна науки, якими будуть засіяні Ваші душі дадуть добрі сходи і забезпечать Вас у майбутньому щирим врожаєм мудрості та натхнення.

Тож, бажаю всім успіхів та щастя!

 

З повагою, ректор НУБіП України, академік, Герой України         Д. Мельничук

Опубліковано on Лис 17th, 2011 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)