Миттєві новини з «Красуні НУБіП України-2011»

Об'єктивами фотокамер зупинено багато моментів, переглянуто  кільканадцять відеороликів із життя учасниць, перераховано всі голоси за міс глядацької симпатії, і, нарешті, отримано чимало позитивних емоцій від побаченого..
Не вистачає лише результатів, таких бажаних і найочікуваніших для  друзів, родичів, одногрупників і просто зацікавлених вільних глядачів, які не бачили всього урочистого дійства наживо.

Можливо,  нижче ви знайдете знайомі прізвища. У будь-якому випадку, порадійте за переможниць. А повні результати конкурсу (разом з фотографіями) ми опублікуємо трошки пізніше. А поки - кращі із кращих на думку журі і глядачів:

- Міс «Neo» - учасниця #4 - Петрова Олена
- Міс глядацькіх симпатій - учасниця #19 - Дар'я Ващук
- Віце красуня - учасниця #2 - Юлія Мартенко
- Красуня НУБіП України 2011 - учасниця #18 - Дар'я Кравченко

За свої старання та хвилювання переможниці отримали коштовні подарунки від Київського ювелірного заводу, сертифікат з 20% знижкою на навчання у кіно-модельному агентстві "Neo" + безкоштовне портфоліо, LCD телевізор, картку "Космо" від профкому, мікрохвильову піч від Спілки молодих аграріїв України, дисконтну картку DrimCardStudent та ще багато цікавих подарунків.

Краса врятує світ! 

Костянтин Рухлов і Маша Миголь

 

Хто має на це свою думку чи просто хочеться щось сказати - є можливість порозмовляти про цю подію на форумі! :)

Опубліковано on Лис 16th, 2011 and filed under Культура, Проекти, акції. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)