Між нами, дівчатами…

Терпіти не можу невихованих людей, правда. І хоча, каюсь, в мене це іноді доходить до абсурду (я сама по собі просто напихана цими «правильними манерами»), але факт залишається фактом: дуже вже багато невихованості поруч. А зараз, на цьому моменті, я прошу всіх представників сильної статі відвести очі вліво і помилуватися прогнозом погоди, тому що далі інформація виключно для дівчат.

Звичайно, я не проповіник Вуйчич, може і не маю говорити про це, а тим більше, що це не всіх стосується, але… Часто ідучи коридорами корпусу, хочеш – не хочеш, а стаєш пасивним слухачем «безсвязних» обривків діалогів. Долітаючі до вуха фрази в плані цензури (і чистоти мови) бажають кращого. І авторами тих «трьоповерхових» слів стають саме дівчата. Проте раніше так виражали власні емоції лише чоловіки брутальних професій: лісоруби, ковалі, чоботарі тощо. Невідомо, що керує сучасними представницями знаку ♀ наслідувати тих дядьків.
Грамотність людини в усіх країнах визначається чистотою мови(а ми ж всі так прагнемо до модного, сучасного європейського).
В лицарські часи чоловіки боролися за даму серця на дуелях, і що б ви там не хотіли заперечити, але ті дами були ви-тон-че-ни-ми!
Я думаю, що і Ромео не випив би отруту, якби Джульєтта «загнула» цікаве словечко на балконі, Джек не врятував би Розу на Титаніці , Міккі Маус не кохав би Мінні, Адам з Євою не дали б початок людству…
А що про нецензурну лексику з уст дівчат думають хлопці 21 сторіччя? Я провела своє розслідування на нашому сайті (Studnubip.com) та в соц. мережі, тому майже без виправлень – ваші особисті коментарі:

- «я проти. але хлопці матюгаються не гірше.»
- «Я считаю, что это неуместно) пол беды, если это парень. но вот с уст девушки нецензурная лексика - это вообще беда!»
- «реально противно становиться!!!! нормальные девушки так не говорят!!!»
- «некоторые девушки матерятся больше чем парни, еще курят постоянно!! Тупо...»
- «То в наш час наче світ перевернувся девушки, ругаються матом, як сапожніки і це геть не привабливо!»

Але це ще не все.
Є ще одна проблема- паління. Я, наприклад, спробувала курити лише один раз у житті – у першому класі =) і більше мене до цього ніколи не тянуло. Бо вже у 8 років я знала, що хочу завжди бути молодою і гарною*) І навіть в перехідний період, коли всіх підлітків накриває неформальна хвиля, я не палила і не вживала алкогольних напоїв, бо старші хлопці одразу пояснили мені, що то - чоловіча справа =)
Це вибір кожного. Я вважаю так: «Хочеш – кури, не хочеш – не пали. Кожен живе в міру свого розвитку» . А ще треба хоч трошки думати за майбутнє: своє, і своїх зелених від твого паління дітей… (далі буде)

З газети «На Хвилі» 3 випуск

Опубліковано on Жов 22nd, 2011 and filed under Моменти. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)