«На Хвилі» 3 випуск

 

Тема: «Беремо курс на полярну зірку!»

 

 

Скачати:
«На Хвилі» 3 випуск (1-4 сторінки)
«На Хвилі» 3 випуск (2-3 сторінки)

 

 

 

«На хвилі» - інформаційно-розважальна газета. Тому всі новини, які відбуваються в університеті, ми намагаємося подати у цікавому , легко засвоєному вигляді. Працюємо у режимі нон-стоп, тому якщо ви хочете, щоб ваші твори, коментарі, новини, та що там – все, про що ви думаєте і що вас на даний момент цікавить , потрапляли в нашу газету (для когось хорошу, а для когось не дуже), пишіть нам на почту wave@studnubip.com. А для тих, хто ще не має чудо-машини та всесвітньої павутини ми придумали інший вихід. Дзвоніть нам на 068-180-97-22 і на 050-200-90-45 - ми обов’язково вас вислухаємо.

 

Колонка реактора
Чекаєте, що зараз почнеться «бла-бла» про те, яка класна осінь? А нічого подібного! Хоч у природи і немає поганої пори року, проте осінь я ввіжію….ммм..не надто оптимістичною. Просто в дощову холодну погоду я люблю поніжитися в ліжку, полінуватися, непоспішаючи посидіти в інеті. Але частіше всього виходить лише так, що, прокидаючись о шостій/сьомій ранку, розсіюєш вранішню темноту світлом, залпом випиваєш гарячий напій, якось збираєшся, по калюжам, із зонтиком в замерзлій руці, йдеш на пари.

Єдине, чому на мою думку має бути осінь, є наступне:
1) «3-в-1»: осінь включає в себе три пори року: немов би літо, власне осінь, а в листопаді вже починається снігопад =)
2) Безтурботний передсесійний період.
3) Жовтогарячі кольори на деревах.
Здається, все. Маєте іншу думку? – пишіть на СТУДНУБІПТОЧКАКОМ! До речі, дякуємо за ваші коментарі в адресу «На Хвилі». Навіть критика свідчить про те, що не даремно стараємося *)
Повертаючись до теми осені, продовжу. Насправді я знаю як мінімум двох осіб, що обожнюють цю пору року. Це так звані іменинники осені: Голова Студентської організації Ігор Дмитренко, що відсвяткував свій N-нний День Народження 13 вересня, і один із головних (після мене, звичайно=) ) редакторів газети «На Хвилі», Голова Медіа-Центру Костя Рухлов, іменинник сьомого жовтня. Оплески, шановні!)
Ну і на останок: їжте цибулю та часник. Не нервуйте та не збивайте з зобередження оточуючих своїм хлюпаючим носом.
Чаос *)
Залишайтесь на хвилі….
P.S. Тривалість пам'яті у метелика – зо секунд. Інколи так хочеться стати метеликом…

Ініціатива не карається
Виявляється, майбутні аграрні менеджери вміють не тільки рахувати і, вибачте за тавтологію, менеджерувати, а ще співають! При чому роблять це масово, перед гуртожитком. 28 вересня близько 80 студентів зібралися перед входом «спільної домівки №2» і як почали співа-а-а-а-ати :) Це був не відбір до Нової Хвилі чи Євробачення (хоча погодьтеся, що було б круто мати в університеті подібні мега-конкурси). Це студентська організація ФАМу на чолі з Машею Грібачовою організувала хоум-караоке для зближення студентів факультету. Головним була не наявність слуху – голосу ,кількість «дотягнутих» октав чи інших речей, якими би можна було б дорікнути організаторів «конкурсу» і, власне, юних зірок мікрофону. Головне - то різноголосий хор молоді, пританцювання дівчат, бажання у студентів співати і показувати свої таланти. Цікаво, що ніхто із присутніх не соромився :)
Нам дуже імпонує те, що студорг підтримує бажання студентів до розвитку власного «Я». Роблю маленьку підказочку : студенти вміють не тільки співати! Вони ще гарні танцюристи, актори і взагалі – мають безліч талантів) Натяк зрозумілий?)))
Хочеться сказати, що Студентська організація ФАМу – приклад для інших організацій! Так тримати! Хто-хто, а «На хвилі» підтримує подібні ініціативи)

«Віра. Надія. Любов» –«Перший» канал

Осінні "Дні Донора"
В кінці вересня на території нашого ВНЗ проходила благодійна акція під скромною назвою - "Дні Донора", в організації і проведенні якої багато роботи проробив Соціальний центр Студентської організації. Таке чудове благодійне дійство проходить у нас два рази на рік – восени і на весні.

Наплив донорів в цей раз перевищив показники попередніх років. Це може значити тільки одне – наші студенти з кожним роком все більше і більше вірять в свій вклад в рятування життя тих людей, які потребують саме їхню кров.

Пишаємося, шановні!

Йдемо далі. Голова Студентської організації
Ще на один як мінімум рік Головою СО залишається Дмитренко Ігор. Якщо у вас є будь-яка проблема, то ви можете або просто за діючою порадою, або за допомогою звернутися до Ігора.

Щоб більше дізнатися про цю людину, ми поцікавилися деякими фактами його життя. Про кохання, життєві погляди та думки – в особистому інтерв’ю Дмитренка в третьому номері газети «На Хвилі».
- Я знаю, що ти дуже комунікабельний. Скажи, як тобі вдається мати стільки друзів і знайомих?
- (Задумується)Робота в мене така! Дуже багато друзів з*явилося саме завдяки СО, адже тут люди мають спільні інтереси, які нас об`єднують.
- Які саме інтереси?
- У нас є прагнення - зробити світ кращим, цікавішим і самореалізуватися в університеті. Але це далеко не всі наші плани та бажання.
- Назви три найголовніші речі в твоєму житті.
- Найдорожче – це рідні та близькі мені люди. Все інше залежить скоріше від завзятості та роботи.
- Ти- людина, що живе приказками. Яка саме є лозунгом твого життя зараз?
- Я дотримуюся приказки старшого покоління, в якій є глибокий зміст: «Життя прожити- не поле перейти»
- А що для тебе краще: синиця в руках чи журавель в небі?
- В житті бувають різні ситуації: є різні журавлі, є різні синиці; але я у будь-якій ситуації залишаюся романтиком з особистими сподіваннями на щось…
- А чи пам`ятаєш, як звали твого першого собаку? Питання від знайомого студента з ФВМ.
- Дуже класично! В ті роки так звали кожного другого собаку, - Мухтар.
- Чи повернув би ти час назад, якщо б була така можливість?
- (Задумується) Інколи є ностальгія за минулим, різними моментами , особливо коли приймалися важливі життєві рішення. І можливо зараз змінив би свою думку, але я ні про що не жалкую.
- Це головне! А тепер переходимо до інтимних питань*) Багато моїх знайомих подружок хвилює однин нюанс або момент, що стосується тебе. Дівчина мрії Ігоря Дмитренка. Яка вона?
- Дякую за гарне питання. Як це правильно пояснити…(думає). Кохання виникає не тому, що людина має певну зовнішність чи звички. Це та річ, яку ніякий філософ чи письменник не може пояснити. Якщо говорити про ті риси, які мені імпонують, то це високий моральний та духовний рівень, цілеспрямованість, нестандартне мислення та відданість. А блондинка чи
брюнетка – не важливо))).
- Часто у жіночих журналах пишуть, що чоловікам подобаються ініціативні
дівчата. Якщо б це стосувалося тебе, яка була б твоя реакція?
- Нормальна. Хоч і є стереотипи, що перший крок має робити саме чоловік,
і в цьому є велика доля правди, але якщо це робить дівчина, то нічого
жахливого в цьому немає.
- Що можеш побажати усім-усім?
- Завжди мати позитивний погляд на життя; ніколи не зупинятися на
перешкодах, адже саме вони є кроком до нових потужних звершень;
прислухатися до порад старших: не сліпо вірити в них, а аналізувати;
і…будьте активними! =) На цьому все.
Чекайте нас, читайте нас.

Між нами, дівчатами…

 

 

Редактори:
Рухлов Костянтин, студент ф-ту Енергетики і Автоматики, 4 курс,
Миголь Маша, студентка ф-ту Біотехнології, 2 курс

Опубліковано on Жов 21st, 2011 and filed under Публікації. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)