Звітно-виборча конференція Студентської організації НУБіП України

12-13 жовтня 2011 року відбулася звітно-виборча конференція Студентської організації НУБіП України. Напередодні цього зібрання відбулося засідання ради Студентської організації, де розглянули внесення змін до Положення «Про Студентську організацію НУБіП України» та обговорено пріоритетні напрями роботи. Почесними гостями засідання ради були перший проректор з навчально-виховної та організаційної роботи В.П. Лисенко та директор навчально-наукового центру культурно-виховної і соціальної роботи Р.В. Сопівник, які висловили своє позитивне ставлення до діяльності Студентської організації та вказали на які моменти потрібно звернути увагу в новому навчальному році, зокрема контроль за якістю освіти та приділення особливої уваги студентам-першокурсникам.
У конференції взяли участь делегати-представники студентських організацій факультетів, клубів за інтересами та відокремлених підрозділів університету у співвідношенні 1 від 400 студентів денної форми навчання (відповідно до діючого положення «Про Студентську організацію НУБіП України»). До того ж всі бажаючі могли спостерігати за тим, що відбувалося в он-лайн режимі на сайті Студентської організації studnubip.com. (до речі, відтепер всі засідання Студентської організації будуть вестися в он-лайн режимі).
Почесним гостем був ректор НУБіП України академік Д.О. Мельничук, який нагородив активістів студентського самоврядування та побажав нових звершень.
Розпочалася конференція зі звіту її голови Ігоря  Дмитренка. У своїй доповіді він розповів про вже традиційні різнопланові заходи та пріоритетні нові, такі як масштабний проект «Вело-бум», «Студентське радіо», танцювальний флешмоб. Також набирає обертів співпраця з регіональними ВНЗ: відтепер всі проекти будуть відбуватися одночасно в усіх підрозділах.
Саме з цією метою 13 жовтня відбувся «круглий стіл» за участю керівників органів студентського самоврядування відокремлених підрозділів університету «Про перспективи співпраці органів студентського самоврядування НУБіП України», куди завітали представники агрохолдингу «Мрія» . Вони розповіли про нові освітні проекти холдингу та запропонували свою підтримку в проведенні спільних заходів, першим з яких стане «Школа студентського самоврядування».
Також одним з основних завдань конференції було затвердження кандидата на посаду голови СО. Конференції була запропонована єдина кандидатура - діючого голови Ігоря Дмитренка, якого абсолютною більшістю голосів і обрано головою Студентської організації НУБіП України на новий навчальний рік. Тож вітаємо Ігоря з цією почесною місією!
Галя Македон
Опубліковано on Жов 18th, 2011 and filed under Офіциоз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)