Мельничук Тетяна Федорівна і наше студентство

Буквально декілька годин тому закінчилась наша зустріч з дружиною ректора - Мельничук Тетяною Федорівною, яка є кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри культурології і одночасно творцем клубу «Гармонія». З нею була її подруга - Ковальчук Тамара Іванівна, яка працює старшим викладачем на кафедрі педагогіки.

Клуб «Гармонія» привертає увагу до забутих і маловідомих в Україні пам’яток архітектури, культури живопису тощо. Матеріали, зібрані жіночим клубом «Гармонія», широко використовуються у навчальному та виховному процесах.

Цю зустріч організував наш Соціальний центр, бо левовою часткою усього цього була розмова про співпрацю центру з Жіночим клубом "Гармонія", який також займаються благодійними,  багатогранними, добрими і наповнену глибоким змістом справами.

Нам дуже сподобалось спілкуватися з такими цікавими людьми, як Тетяна Федорівна і Тамара Іванівна. Вони надихнули нас на багато благодійних проектів, які Студентська організація планує втілити в життя вже в цьому навчальному році.

Опубліковано on Жов 18th, 2011 and filed under Культура, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)