Подаруй надію…

В нашому університеті  вже традицією стало проведення благодійного заходу «Дні донора». З 19 по 23 вересня всі бажаючі мали можливість прийти і здати кров.

Багато хто на пунктах збору крові був вже не перший раз. І це радує. Адже обізнаність в даному питанні відіграє важливу роль. Прийшов, здав і ти вільний. А от тим, хто здавав вперше, було трошки не по собі. Але вони перебороли свій страх і наразі можуть собою пишатися.

392 чоловіки стали донорами! З них 90 – студенти ветеринарного факультету, 44 – факультету інженерії агробіосистем, 42 – агробіологічного факультету. Взагалі, цього року до благородної справи долучилося більше молоді, ніж торік.

Хочеться нагадати, що кров завжди потрібна! Мабуть деякі думають: «В мене рідкісна група, то вона і не потрібна нікому…». Але ж навпаки! Це означає, що є людина, в якої така ж сама кров і вона чекає саме вашої допомоги!

Є сайти, створені спеціально для людей, які потребують донорської крові чи фінансової підтримки, бо немає коштів на лікування тяжких хвороб. Коли заходиш на ці сторінки і бачиш обличчя дітей, їх очі, сповнені болю і надії, читаєш сотні прохань про допомогу, замислюєшся: «А чим я можу допомогти?». І чи то через свій страх, чи просто боягузтво знаходиш причину втекти з цього сайту і продовжити слухати музику, займатися своїми справами. Але думка про те, що ти все ж таки можеш і, головне, хочеш допомогти - не покидає голову. Ти дізнаєшся куди, коли і де можна здати кров. А потім не вистачає часу або сил відвідати пункт збору крові. Так благодійні помисли залишаються лише думками.

Для тих, хто не зміг прийти на університетські «День донора», пропоную декілька закладів столиці, де можна подарувати свою кров тим, хто її потребує:

Клініка інституту онкології АМН Ломоносова (вул. Ломоносова, 33/43), Обласна клінічна лікарня (вул. Багговутівська,1), Центральний міський пункт переливання крові (вул. М.Берлінського, 12), «ОХМАТДИТ» Онкогематологічний Центр Української дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України (вул. Шолуденка, 10), Міські лікарні - №2 (вул. Краківська,13), №3 (вул. Петра Запорожця, 26), №10 (пр.-т 40-річчя Жовтня, 59-А), №12 (вул. Підвисоцького, 4-А), Пологові будинки - №1 (вул. Арсенальна, 5), №2 (вул. Мостицька, 11), №3 (вул. Кучера, 7), №5 (пр.-т Червонозоряний, 2)

+ всі ті, хто бажає отримати свої результати щодо крові, тиждень після здачі, можуть під’їхати теж в Міський центр крові з паспортом з 8:00 до 15:00 і отримати абсолютно безкоштовно та кваліфіковано розгорнутий аналіз крові.

Адреса центру: вул. Максима Берлінського 12, 2поверх, реєстратура

Опубліковано on Жов 4th, 2011 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)